Lomography kampaň - Jarná rozcvička: Šprint s názvom Podeľ sa a vyhraj

Tento týždeň, vám v našej skvelej kampani s názvom Jarná rozcvička, dávame možnosť vyhrať ďalšie Piggy body na míňanie! Kampaň chceme odštartovať šprintom s názvom Podeľ sa a vyhraj -- ak sa chcete šprintu zúčastniť a zaistiť si veľkú výhru aj v poslednej etape tohto týždennej kampane, zdieľajte tento článok na Facebooku. Načrite do svojich rezerv, chyťte druhý dych a k cieľovej rovinke prešprintujte vo veľkom štýle!

Credits: ck_berlin

Podeľ sa a vyhraj

Chcete vedieť pravidlá? Nič ľahšie neexistuje! Postačí ak budete tento článok zdieľať na Facebooku (kliknite ikonku Facebook share dolu dolu pod článkom) – Ak sa o článok do 4. mája, 12:00 CET podelíte dokopy 1000krát, budete môcť v rámci našej tohtotýždňovej Jarnej rozcvičky vyhrať 4 bonusové Piggy body. Čo to znamená? Nič moc, len možnosť získať úžasných 20 Piggies v priebehu 5 dní! No a zatiaľ čo sa vám 1000 zdieľaní môže zdať pomerne veľa, my veríme, že tímová práca v rámci komunity a vaša schopnosť spraviť aj nemožné nás všetkých do tohto euferického cieľa dovedú!

Ak ešte nie ste členom Lomography komunity, môžete sa Zaregistrovať a tiež sa spolu s nami zabaviť pri súťažení!

written by cruzron on 2013-04-29 in #competitions #bonusove-kolo #kampan #podel-sa-a-vyhraj #zdielaj #lomography #sutaze #jarna-rozcvicka
translated by sharkteeth

More Interesting Articles