Lomography kampaň - Jarná rozcvička

Tento týždeň vás opať čaká šanca naplniť si svoje kontá Piggy bodmi, ktoré potom môžete bez výčitiek svedomia míňať v našom online obchode Lomography Online Shop! Piggies si však musíte zaslúžiť, takže sa budete musieť popasovať s niekoľkými úlohami. Ak ste teda pripravení na jarnú rozcvičku so svojim LomoHome, čítajte aj ďalej a dozviete sa všetky detaily!

Credits: permafrost

Denné úlohy

Trochu strečingu na začiatok, potom zahrievacie kolo a ste pripravení na našu Jarnú rozcvičku! Od dnes do štvrtka (iba tento týždeň) vám budeme dávať úlohy, ktoré musíte v svojom LomoHome splniť. Po splnení dennej úlohy od nás dostanete odmenu v podobe 4 Piggy bodov. Ak komunita v piaty deň splní zadaný cieľ v našej súťaži Podeľ sa a vyhraj , každému kto článok zdieľal, dáme 4 bonusové Piggy body. Nižšie je rozpis úloh, prečítajte si ho a potom sa už pustite na vec! Ak ešte nie ste členom našej komunity, ihneď sa zaregistrujte, aby ste sa mohli nášho maratónu zúčastniť!

Deň 1 – Pondelok – Naťahovacie aktobatické kúsky

Natiahnite do svojho LomoHome 50 alebo viac nových fotiek

Deň 2 – Utorok – Posiľňujte Lajkovaním

Lajknite 250 alebo viac fotiek

Deň 3 – Streda – Komentovacie kardio

Okomentujte 50 alebo viac fotiek

Deň 4 – Štvrtok – Strečing s LomoStenami

Urobte 5 alebo viac LomoStien

Deň 5 – Piatok – Šprint s názvom Podeľ sa a vyhraj
Ak budete tento článok zdieľať na Facebooku, môžete získať bonusové Piggies!

Pustite sa do každej z úloh a sledujte aj našu sekciu so Súťažami , v ktorej sa budúci týždeň dozviete viac!

written by plasticpopsicle on 2013-04-29 in #news #analogova-kampan #lomohome #lomography #ulohy #2013 #novinky #jarna-rozcvicka
translated by sharkteeth

More Interesting Articles