Analógová aktivita: Usporiadajte s kamarátmi svetlokreslenie

Svetlokreslenie je jedna z našich najobľúbenejších fototechník – ak sa vydarí, výsledky sú pomerne vďačné a pred tým si čovek užije kopec srandy a popasuje sa s výzvou, ktorú v sebe nesie! Čo keby sme sa teda posunuli ešte o krok ďalej?

Credits: masha_njam, moodification, kleinerkaries, ceduxi0n & icuresick

Odfotiť svetlokreslenie je síce v podstate zvládnuteľné aj osamote, ale s pár pomocnými rukami navyše to bude väčšia sranda a možno sa vám podarí spraviť hneď nejaké to veľdielo!

Pozvite si zopár kamarátov a naplánujte si spolu čo na fotku nakresliť. Chcete napísať extra dlhé slovo alebo dokonca vetu? Tvorivosti sa medze nekladú!

Či už pri brainstormingu alebo samotnom fotení – kopa smiechu a hora analógovej zábavy vás rozhodne neminú!

Ako sa každým ďalším dňom trochu viac priblížiť analógu? Delíme sa s vami o naše Analógové aktivity we’ve been sharing, čo keby ste aj vy ostatných lomografistov trochu inšpirovali a podelili sa o svoje vlastné príbehy? Blížia sa predsa celosvetové oslavy Dňa fotenia na film. Nezabudnite, že si na tento veľký deň, môžete naplánovať foto-stretnutie a podeliť sa o svoj analógový život v skvelom videu, alebo vyznať lásku k všetkému analógovému svojimi najlepšími fotkami!

written by geegraphy on 2013-04-12 in #lifestyle #analogovy-den-2013 #svetlokreslenie #analogova-fotografia #analogova-aktivita
translated by sharkteeth

More Interesting Articles