Analógové aktivity : Zasaď niečo

Mestský život je dobrodružný a farebný, ale človeku tá betónová džungla niekedy lezie krkom. Čo si tak pripomenúť odkiaľ sme a trochu si zašpiniť ruky pri sadení rastliniek?

Credits: ediblestrange, elletra, superlighter, tat_yana & geekgoddesskilobyte

Veľa z vás môže namietať, že na rozdiel od tých, čo žijú na dedine alebo v prímestských obastiach, ľudia v meste nemajú práve veľa zeme alebo pôdy, ktorú by si mohli nárokovať. Ide o to, že jej nepotebujete veľa — postačí aj kvetináč.

Čo tam po troche špiny pod nechtami, pekne choďte a zaobstarajte si milú malú priesadku alebo kvitnúcu rastlinku. Za oknom vám vyrastie a bude vás stále a znovu tešiť.

Povedzme, že kvety nie sú váš štýl (alergia, alebo ktovie čo ešte), čo si tak skúsiť dopestovať vlastné bylinky? Ak navyše radi varíte, čerstvé bylinky sú v kuchyni neprekonateľné . Ak nemáte balkón, petržlenovej vňati, bazalke, šalvii aj tymiánu sa dobre darí aj byte.

Ako si deň trochu poanalógovať? Okrem týchto Analógových aktivít, o ktoré sa s vami delíme, by ste aj vy, s blížiacimi sa oslavami Dňa fotografovania na film, mohli išpirovať ostatných lomografistov a podeliť sa o svoje príbehy. Nezabudnite, že si na tento veľký deň, môžete naplánovať vlastné foto stretnutie, ukázať nám svôj analógový život vo fantastickom videu, alebo vyznať lásku k všetkému analógovému svojimi najlepšími fotkami!

written by geegraphy on 2013-04-09 in #lifestyle #bylinky #analogovy-den-2013 #rastliny #zahrada #analogove-aktivity
translated by sharkteeth

More Interesting Articles