Lomo umění: Nakreslete svůj foťáček!

1

Dalí, Picasso, Goya... a vy! Nechte se inspirovat Lomografickými múzami, a povolte opratě uměleckému géniu, který se ve vás skrývá! Čtěte dál, pokud chcete vědět, o co jde, a začněte tvořit!

Barevné pastelky, křídy, zvýrazňovače, vodovky, koláže, olej na plátně, nebo prostě tužka! Vyberte si svoji oblíbenou techniku a nakreslete svůj milovaný foťák, na 100% analogově, naskenujte svoje dílo a pošlete ho do naší soutěže. Chceme vidět ty nejhustší kresby vašich Lomografických pokladů.

Pro tuto soutěž máme speciálního porotce, a tím je Madridský ilustrátor Gabriel da Silva. Kreslíř od hlavy až k patě, do jehož kreseb občas nějaký foťák vklouzne. Pokud ho chcete lépe poznat, podívejte se na náš Lomo dotazník.

Zajímavá ilustrace s analogovým fotoaparátem od Gabriel da Silva.

Gabriel zodpovídá za výběr výherce. První cena bude La Sardina DIY, jako druhou cenu obdržíte 10 Piggy Points a třetí cena je 5 Piggies. A všem třem bude dána speciální odměna na jejich Lomohome.

Pravidla soutěže

Chcete se zůčastnit, ale nejste členem komunity? Zaregistrujte se zdarma zde, a dostanete jako dárek 10 piggies (10€) na utrácení v našem Online shopu a sdílejte své fotky a výtvory s ostatními.

Tak jen do toho! Dejte prostor své představivosti a ukažte nám da Vinciho skrytého ve vás!

written by lomographyembassyspain on 2013-03-21 in #competitions #lomo #arte #dibujos #camaras
translated by weeta

More Interesting Articles