Mladá láska, rozkošná láska: Páry v letech 1930 až 1940

Budete muset snést trochu sentimentálnosti s fotografiemi zamilovaných párů. Ale popravdě, ani se za to nechci omlouvat, protože si myslím, že tyto fotky jsou doopravdy zajímavé. Fotky mladých zamilovaných párů z úplně jiné doby. Čtěte dál a prohlídněte si romantické scény, z úžasného archivu 'LIFE Images'.

Museli jste určitě vidět ty vášnivé a dojímavé polibky zachycené ve filmu Alfreda Eisenstaedta z roku 1940 . Pokud máte rádi klasické scény, z klasickým romantických filmů, ukážu vám nějaké další, které jsem vybrala z úžasného archivu LIFE. Dnešní post-valentýnský článek, ukazuje páry, které byly mladé a zamilované v letech 1930 až 1940.

Není to jen o tom, jak se oblíkali, nebo jaké měli účesy, ale je zde něco dalšího, něco jiného na těchto fotkách co odlišuje milence z minulé doby od současné generace. Jejich setkání, schůzky a společné momenty se zdají být více intimní, bezstarostné a možná i více stylové a nóbl. Podívej se na pár těhle nostalgických momentů lásky, níže.

Fotky z LIFE Photos naGoogle

Co si myslíš o těchto fotkách zamilovaných párů, zachycených desetiletí zpátky? Poděl se s námi o tvůj názor!

written by plasticpopsicle on 2013-02-23 in #lifestyle #lovers #laska #couples #valentines #zamilovani #1940s #love #par #1930s #lomography #young-couples #analogue-lifestyle #life
translated by kobliha

More Interesting Articles