Diana Baby 100 12mm objektiv : Malinká věcička, obrovské překvapení

1

Diana Baby 110 a 12mm širokoúhlý objektiv je skvělý pár. Čti dál a uvidíš, hned si je zamiluješ.

Ve vzduchu je láska a v tom Diana Baby potkala 12mm objektiv! Ano, jedna z mých nejoblíbenějších věcí na Diana Baby je její vyměnitelný objektiv. Jak se na stránkách píše, “Spáruj tohle příslušnství sDiana Baby 110 foťákem a můžeš očekávat nekonečno zábavy v malém!” Němám žádné obavy, že by tomu taky nebylo.

Credits: bebopbebop

Jak víme, k dostání pro Diana Baby 110 jsou dva objektivy. První 24mm objektiv, a druhý 12mm širokoúhlý objektiv.
Když použijete 24mm objektiv, výsledek fotky bude jako můžete vidět ve čtverečku uvnitř hledáčku, což je dost malé. Pro mě je trochu těžké odhadnout správnou vzdálenost, při kompozici fotek, ale je nejlepší pokud chcete fotit portréty z blízka.

Credits: bebopbebop

Jednou z výhod, pokud nasadíte 12 mm objektiv je, že snímek ve výsledku bude stejný, jako celý záběr, který v hledáčku uvidíte. Můžete jednoduše komponovat vaše fotky a dostanete široký čtvercový formát. Skvělé, žejo?

Credits: bebopbebop

Objektiv je dodán s ochranou krytkou pro případ, že ho nepoužíváte. Můžete ho vzít kamkoli, ale buďte opatrní na místo, kde ho schováte, protože je opravdu, opravdu malý. Někdy ani nevím, že ho mám v kapse.

Credits: bebopbebop

Takže to je ode mně vše. Neváhejte, a připevněte 12mm objektiv na svojí malinkou Diana Baby 110 a připravte se být ohromeni! Lomo on!

Credits: bebopbebop

written by bebopbebop on 2013-02-22 in #reviews #diana-baby-110-12mm-lens-wide-angle-accessories-tiny-giant-surprise-bebopbebop-bebop #objektiv
translated by kobliha

One Comment

  1. bebopbebop
    bebopbebop ·

    thank you for translating! :D

More Interesting Articles