Skvělá kombinace: Spinner 360º a Lomography X-Pro Chrome 100

Jsem velký fanda Spinner 360º, ale až od té doby co jsem ho zkombinoval s Lomography X-Pro Chrome 100 kdy jsem objevil pravý potenciál. Z téhle kombinace jsem v sedmém nebi.

Credits: guanatos

Pokud jsi už někdy použil Spinner 360º nebo Lomography X-Pro Chrome 100, víš, že nejlepšího výsledku dosáhneš za slunného dne.

Já vyzkoušel oboje, a film od teď používám hodně často. X-Pro Chrome mě hodně baví a se Spinner 360º ještě víc. Je to prostě zábava.

Credits: guanatos

Je divný, že mě nikdy předtím nenapadlo dát tyhle dva dohromady. Vetšinu jsem tento film používal pro LC-A+ nebo pro La Sardina a v případě Spinner 360º, jsem vždy používal Lomography CN 400 nebo 800. A jednou, když jsem šel z návštěvy přátel domů, a byl krásný slenečný den, konečně mi problesklo hlavou: Chlape, co takhle použít je dohromady!

Takže jsem hned vzal jednu roli tohohle filmu a vložil ji do Spinner 360º:

Credits: guanatos

Takže výsledek je pestrý, ale pokud můžu říct, jsem H-O-D-N-Ě spokojen.

Credits: guanatos

Spinner 360º + Lomography X-Pro Chrome 100. To je to, co já nazývám skvělá kombinace!

Credits: guanatos

Lomo-On!

written by guanatos on 2013-02-21 in #lifestyle #lomography #260 #perfect-combination #family #sun #spinner #100 #mexico #35mm #requested-post #skvela-kombinace #kombinace #xpro #analogue-lifestyle #friends #xpro-chrome #guanatos #beach #holidays
translated by kobliha

More Interesting Articles