Troška kreslení na přepálené fotky!

Na začátku každého nového filmu zkoušíš, jestli je film správně zasunutý. Hodněkrát se stane, že první snímek je přeexponovaný a snímek je prázdný. Někdy se přepálí jen část fotky a nechá tě to přemýšlet nad zbytkem "Co to asi tak mohlo být?!"

Photos via Flickr

Takhle se to turecká studentka architekrury Dilşad Aladağ rozhodla vyřešit. Chybějící část snímku dokreslila jednoduchými náčrty ať už skutečnost nebo fikci. Část ze série little drawings, výsledek je půvabně nostalgický.

Photos via Flickr

Rozhodně je to inspirující práce, a já jsem si jistý že spousta Lomografistů bude nadšená a rozhodne se to vyzkoušet pomocí svých vlastních rukou. Já osobně mám spoustu takových snímků, ale naneštěstí njesem obdařen výtvarným nadáním a jediné co dokážu nakreslit je šibeniční panáček… takže moje fotky asi navždy zůstanou napůl bílé. Ale rádi bychom viděli tvoje/vaše ilustrace nebo interpretace “little drawings”. Inspirujte se a podělte se s námi o výsledky.

Credits: denisesanjose

Může vás dále zajímat:

written by denisesanjose on 2013-02-21 in #lifestyle #kresleni #diy #art #dilsad-aladag #light-leaks #dokreslovani #little-drawings #dokreleni #film-burn #35mm-films #analogue-photography
translated by kobliha

More Interesting Articles