Romantické panorama s LC-Wide

Už tě nudí klasické fotky s tvým milým? Chceš zkusit něco jiného? Tak vezmi svůj LC-Wide a pojďme zkusit romantické panorama!

Při oslavě svatého Valentýna, jsem se s mojí milovanou rozhodl vyzkoušet něco nového. Moje posedlost panoramatickými fotkami mi vnukla tenhle nápad. Takže jsem vzal můj LC-Wide a požádal partnerku o laskavost. Vytvořili jsme tyhle panoramata.

Credits: bebopbebop

Budeš potřebovat foťák, který dokáže fotit ‘half frame format’. například LC-Wide, Diana Mini, nebo La Sardina. Pravděpodobně Diana F+ a Holga to zvládnou taky. Ale protože jsem použil LC-Wide, vysvětlím jak na to s tímto foťákem.

Credits: bebopbebop

Jednoduše:
Nastav svůj LC-Wide na “half frame format”, ale NEpoužívej “half frame masku”. Pokud bys jí použil, snímky se ti nepřekryjí a nedosáhneš žádaného efektu. Vyfoť autoportrét (v oblečení které máš na sobě, a nebo navleč nějaké srandovní oblečky, to už je na tobě).
Přetoč film pouze o půlku obrazu (half frame) a popros svojí druhou polovičku, ať vezme foťák sebou kamkoliv kam se jí zachce a také vyfotí svůj autoportrét.
Udělej tohle znovu další den a opakuj to stále dokola, dokud nebudete mít dost.
Na konci nezapomeň přetočit o celý snímek, a včas to ukonči (4-5 snímků), aby fotka nebyla moc dlouhá na skenování.

S tímhle nápadem se dá hodně improvizovat. Možná můžete nasadit přehraný pózy, nebo fotit s různými filtry. Je to na vás!

Credits: bebopbebop

Bavte se!

Credits: bebopbebop

written by bebopbebop on 2013-03-06 in #gear #tipster #quickie-tipster #romance-romantic-love-valentine-lc-w-panorama-panoramic-half-frame-couple-february-bebopbebop-bebop #tip #tipster #panorama #camera #par
translated by kobliha

More Interesting Articles