Lomography Sunset Strip - film plný prekvapení

Pred nedávnom som si kúpil Lomography Color X-Pro Sunset Strip 100 film, lebo som bol na ňho veľmi zvedavý.

Pri prezeraní galérií môžete natrafiť na rozličné výsledky s týmto filmom. Nebol som si istý ako film správne naexponovať a či by som ho mal crossnúť alebo nie. Čiže sa chvíľku nachádzal v mojej skrinke s filmami, až kým som sa konečne odhodlal vyskúšať ho.

Takže dnu s filmom do môjho milovaného LC-Wide a von so mnou. Najprv som film exponoval ako ISO 200 a ku koncu ako ISO 100. Musím povedať, že som mal radšej celý film nafotiť ako ISO 200, ba skúsiť nafotiť ho ako ISO 400. Našťastie som mal k dispozícii ešte dva filmy. Môj LC-Wide zvykne filmy preexponovať, a preto takmer vždy diapozitívne filmy podexponujem, keď ich chcem crossnúť – na túto skutočnosť som pri tomto filme zabudol.

Moje obľúbené výsledky po crossnutí filmu sú tieto:

Credits: pearlgirl77

Tu je celý album!

Bol som veľmi zvedavý, ako môj film vyzerá. Nebol som si istý, či ma má vôbec rád, keďže som si všimol, že niektorí ľudia s ním nie sú spokojní. Ale musím povedať: MÁM HO VEĽMI RÁD po výsledkoch z prvého filmu! Jeho niekedy veľmi chladné modré tóny alebo jeho oranžovo-zelené farby! Zároveň sa mi páči, že má rozličné farby a celý film nie je rovnakej farby.

Teším sa, keď ho budem môcť vyskúšať v jednom z mojich SLR fotoaparátov, len čo sa zlepší počasie!

written by pearlgirl77 on 2013-02-15 in #reviews #film-lomography-sunset-strip-prekvapenie-xpro-x-pro-cross
translated by no-me5555

More Interesting Articles