Ve dvou se to táhne líp

1

Rozdávame lásku už nejaký ten rôčik a vaše fotky sú toho dôkazom! Pravá láska sa dá údajne zachytiť len na film. My tomu veríme!

A keďže sa blíži deň V dali sme dokopy 50 naj klišé fotiek nafotených na film a uploadovaných na našu stránku. Z dvojíc na fotkách, z ich pohľadov a spôsobu akým boli fotky urobené sála čistá láska. Prečo? Film je proste vzácny a preto stvorený na zdielanie s tým koho máte radi.

Takže sa usaďte a vychutnajte si super výber zaláskovaných fotiek v Lomography štýle! Prajeme aj vám kopec lásky keď už je ten mesiac v znamení zapálených srdcí! Zdieľajte tieto fotky a vašu lásku nech jej je pod slnkom viac. <3

Credits: fivedayforecast, sebastianerras, bravebird, fayeusokoi, fruchtzwerg_hh, satomi, jennson, tall_bastard, chippo, werriston, an_lai_drew, atria007, i_fung, kylesherman, vici, captainstu, adi_totp, vicuna, ashleyaang, tomkiddo, pixiepie, lemonjuice, spidey27, wendyraeann, savyking, natalieerachel, liviafernandes, meerly, memoryholes, vgzalez, lulomo, renenob, litleandi, izadrazi, arifrodriguez, hughh, joanasotomayor, dreadlockboy, the_lauris, fresa, earlybird & yokekei

Pridajte do komentu vašu obľúbenú zaľúbenú fotku nech je ich tu viac. Ak budú ozaj dobré odmeníme sa láskou v podobe piggies.

written by mayeemayee on 2013-02-11 in #lifestyle #komunity #laska #dvojice #galeria #valentina
translated by lomojolo

More Interesting Articles