Podívejte se na další fotky naskenované Smartphone Film Scannerem!

Díky za příspěvky na náš nový Smartphone Film Scanner v projektu Kickstarter! První skenery budou příští měsíc odesílány každému, který na náš projekt přispěl. Nemůžete se dočkat? Zatím si užijte galerii testovacích skenů!

Náš první projekt na Kickstarter, Smartphone Film Scanner je opravdu velký úspěch. Přes 260,000 dolarů bylo vybráno, což nám umožnilo poskytnout každému, kdo miluje analogové filmy, skvělý výrobek. Jako malé poděkování vám přinášíme nějaké další zkušební skeny, udělané prototypem finálního skeneru. Člen naší komunity vgzalez naskenoval několik svých analogových záběrů. Negativy skenoval svým iPhone 3GS. Užijte si galerii!

Tohle vgzalez řekl o své zkušenosti se skenerem: Samotný proces byl absolutně bezbolestný. Obrázky se magicky přesouvaly mezi mým iPhone do mého laptopu přes iCloud. V laptopu jsem převrátil barvy, automaticky upravil barvy a kontrast a pomocí software editoru sloučil panoramata. Naprosto mě ohromilo, jak snadné je použít skener a jak dobrých výsledků se dá dosáhnout pomocí jednoduchého nástroje. Navíc, s bezdrátovou synchronizací byly mé skeny okamžitě připraveny ke sdílení s mými přáteli a všemi sociálními sítěmi z mého telefonu a laptopu. Také mi přišlo velmi užitečné vědět během pár sekund, jak bude negativ vypadat po vyvolání."

Pokud jste prošvihli náš Kickstarter Project, nevěšte hlavu! Jen přidejte vaší emailovou adresu sem a my vám dámě vědět hned, jak bude možno Lomography Smartphone Film Scanner objednat v našem online shopu!

Pokud se chcete o Lomography Smartphone Film Scanner a projektu Kickstarter dozvědět víc, pak zamiřte na naši Kickstarter stránku a dozvíte se vše, co by jste jen mohli chtít vědět!

written by bohlera on 2013-02-13 in #news #art #lomography-scanner-tester #color-negatives #cross-processing #sprockets #35mm-films #lomokino #panorama #vignetting #analogue-photography #black-and-white #smartphone #accessories #analogue-cameras #classic #vintage #scanning #diy #portraits #developing #color-slides #smartphone-film-scanner #smartphones
translated by weeta

More Interesting Articles