Chytré umění kombinované techniky od Shintaro Ohata

Je běžné, že kombinované techniky vás můžou donutit a také donutí otočit za nimi hlavu, ale tahle konkrétní sbírka uměleckých děl od japonského umělce Shintaro Ohata vás nechá zírat úžasem. Čtěte dál a dozvíte se proč!

Při pohledu na fotky výše by se mohlo zdát, že práce v Hirošimě narozeného japonské umělce Shintaro Ohata jsou nádherně detailní malby, ale počkat — ještě jste neviděli celý obraz!

Druhá sada fotek konečně odhaluje, co jsou báječná díla zač: kombinovaná technika využívající 2D a 3D. Rozpixelovaná malba slouží jako náladové pozadí zatímco jakoby polygonální socha dodá hloubku a slouží jako ústření bod, který každé dílo doplňuje. Efekt je samozřejmě nejlépe viditelný zepředu, ale podle mě pohledy z jiných úhlů pouze zvýrazňují, jak chytře je každé dílo vytvořeno. Vsadím se, že fotky nedokáží zachytit Ohatovu práci jak by si zasloužila, takže pokud někdy dostanete šanci vidět jeho práci naživo, radím vám, jděte do toho a dejte mi vědět, zda je to opravdu tisíckrát lepší.

Jste také tak okouzlení kombinovanou technikou Shintaro Ohata? Dejte mi vědět zanecháním komentáře!

Všechny informace a fotky pro tento článek byly čerpány z Lost at E Minor a Shintaro Ohata's Profile on Yukari Art.

written by plasticpopsicle on 2013-02-06 in #lifestyle #painting #lomography #mixed-media #analogue-lifestyle #sculpture #mixed-media-art #japanese #shintaro-ohata
translated by weeta

More Interesting Articles