LomoChrome Purple: Vaše otázky zodpovězeny

Ahoj všichni! Zaprvé, moc děkujeme všem, kteří si už předobjednali filmy LomoChrome Purple - Překvapila nás fantastická reakce komunity na tento film. V tomto článku projdeme některé z dotazů k těmto filmům, které jsme od vás zatím dostali, abychom vám poskytli informace, které potřebujete. Pokud máte nějaké otázky, které zde nejsou položeny, napište je prosím do komentáře a my se k nim vrátíme.

Kdy bude doručena první várka filmů?

První várka LomoChrome Purple bude zákazníkům doručena v červenci 2013. Tento dodací termín platí pro všechny země s vyjímkou zákazníků z Brazílie a Ruska (Pro zákazníky žijící v těchto zemích: Uděláme, co budeme moci, aby se k vám tyto filmy dostali co nejdříve!).

Proč je dodací termín tak dlouhý?

Důvod proč filmu trvá takovou dobu než se k vám dostane je ten, že vaše objednávka pomůže financovat tuto úžasnou první produkci a trvá také déle než se LomoChrome Purple vyrobí ve srovnání s běžnými filmy. LomoChrome Purple je úplně nový a vyvinutý úplně od píky!

Je LomoChrome Purple Infračervený film?

Ne. I když jsme se inspirovali úžasnými infračervenými filmy jako třeba Aerochrome, rozhodli jsme se udělat LomoChrome Purple jako běžný barevný film a ne infračervený. Toto rozhodnutí jsme udělali na základě zpětné vazby od lidí, kteří chtějí efekty infračerveného filmu, ale bez nutnosti použít dodatečné filtry.

Jak vyvolám LomoChrome Purple?

LomoChrome Purple se vyvolává pomocí procesu C-41.

Potřebuji nějaké dodatečné filtry při použití LomoChrome Purple?

Ne, žádně filtry nepotřebujete. Efekty vznikají zcela přirozeně.

Kolik expozicí se vejde na jeden 35mm film LomoChrome Purple?

Každý 35mm film LomoChrome Purple vyprodukuje 36 expozicí při použití běžného 35mm fotoaparátu.

Je možno předobjednat méně než pět filmů?

Bohužel ne – Momentálně je možno předobjednat pět nebo více kusů LomoChrome Purple. Ale předobjednáním dostanete film za skvělou cenu.

Co je zvláštního na této první várce LomoChrome Purple?

První várka bude mít speciální značku, která prokáže, že jste jedním z pravých LomoChrome fotografů – Také, protože je to první vyrobená várka, výsledný efekt fotografie může být unikátní, ve srovnání se sériově vyráběnými filmy.

Kolik kusů LomoChrome Purple je dostupno v první várce?

Pro předobjednání máme 4000 kusů LomoChrome Purple 120 a 3500 kusů LomoChrome Purple 35mm..

Předobjednejte si LomoChrome Purple 35mm | Předobjednejte si LomoChrome Purple 120

written by tomas_bates on 2013-02-06 in #news #35mm-films #infrared #lomochrome-purple #120-films
translated by weeta

More Interesting Articles