Ultrafialová: Odvážné fialové účesy

Toužili jste si vždycky obarvit vlasy živými levandulovými odstíny, ale nikdy jste se neodhodlali k tomu, opravdu to udělat? S novými negativy LomoChrome Purple film, můžete pozitivně ovlivnit fialové lokny s jakoby infračerveným emulzním zbarvením. Zkoukněte tuto úžasnou galerii plnou fialových kadeří!

Credits: denisesanjose

Od narození mám tmavé vlasy,ale vždycky jsem si přála změnit svoji barvu v něco divočejšího. A kvůli tomu všemu směšnému humbuku kolem “konce světa v roce 2012” , jsem se konečně rozhodla do toho jít. Když přišlo na barvení, skončila jsem s tím nejradikálnějším odstínem: červeným. Odbarvila jsem si vlasy na blond a pak nabarvila na červeno.Poté jsem je znovu nabarvila, ostříhala a když jsem byla se svým “úletem” hotova, vrátila jsem se zpět k černé barvě.

Photos via Pinterest

Byla to zábavná zkušenost a jsem ráda, že si jí můžu odškrtnout ze seznamu. Hrála jsem si z různými styly, zdokumentovala jsem si to na film, a často přemýšlela o konceptu a společenské přijatelnosti mého vzhledu, marnivosti a stejnorodosti (haha jako vážně). Když vidím celebrity jako Katy Perry a Lady GaGa jak jim seknou fialové vlasy, říkám si, sakra, měla jsem si vybrat radši fialovou když vypadá tak cool.

Photos via Pinterest

Ale během bělení a odbarvování vlasů se vám docela dost poškodí vlasy, takže si myslím, že bych do toho už znovu nešla. Když jsem viděla nějaké infračevené Aerochrome Lomographs, všimla jsem si, že některé barevné změny udělají občas vaše vlasy fialovými….

Credits: zoezo, jennson, bccbarbosa, nural, shoujoai, furn7973, aprilrich427 & herr_zeit

Takže vám radím, ušetřete vaše nádherné vlasy a nafingujte to třeba s novým *LomoChrome Purple – A Color Negative Film s infračerveným efektem!*

written by denisesanjose on 2013-02-06 in #lifestyle #aerochrome #analogova-fotografie #lomochrome-fialova #120 #moda #film #35mm #infracervena #vlasy #fialova
translated by weeta

More Interesting Articles