Krása siluet

Myslím, že siluety jsou známá věc pro každého. Já například strašně miluju siluety laviček mezi stromy. Siluety jsou záhadné, emotivní a tajemné. Mám je ráda, protože můžu vytvořit snímek u kterého je snadné se ponořit do říše představivosti.

Credits: gladys

Tajemno a záhadno na vaší fotce zaujme a dá prostor představivosti. Při pořizování takových snímků, musíme stát čelem ke zdroji silného světla. Pokud světlo nebude dostatečné silné, siluety budou mdlé, nebo bude celá fotka přeexponovaná.

Credits: gladys

Jak? Je to jednoduché!

Zaprvé – vyber si rozpoznatelný tvar. Cokoliv může být přetvořeno na siluetu, ale některé věci jsou prostě lepší než jiné. Vyber něco, co je dostatečně zajímavé, aby upoutalo pozornost.

Credits: gladys

Zadruhé – odhoď blesk. Siluety potřebují zdroj světla jen zepředu, takže vypni, nebo sundej blesk z tvého foťáku, jinak by bezpochyby zničil žádanou siluetu.

Credits: gladys

Zatřetí – měj správné světlo. Namísto odhadování jaké a jak silné světlo by mohlo být, řiď se tím, že nejlepší je západ a východ slunce.

Credits: gladys

Siluety jdou vyfotit na jakýkoliv film, a je jedno jestli jsou blízko nebo někde v dálce. Jsou plné představivosti a každá má svůj příběh. Miluju siluety rozdílnách tvarů, témat a stylů.

Credits: gladys

Pojďme si užít focení napříč světlu! :)

written by gladys on 2013-02-07 in #gear #tipster #select-what-this-tipster-is-about #select-type-of-tipster #silhouette-love-gladys-malaysia-black-light-lomography #tipster #art
translated by kobliha

More Interesting Articles