Predstavujeme LomoChrome Purple - Color Negative Film s Infračerveným efektom!

Pripravený na najnovšiu Lomography senzáciu? Máme skvelé pre vás správy! Sme vcelku nadšený z toho že môžme vypustiť do sveta našu novú emulziu - LomoChrome Purple. Je to úžasný color negative film, ktorý má infračervený efekt! Limitované množstvo teraz k predobjednaniu, 35mm aj 120 formát. Doručenie do júla 2013.

Dnes s nadšením predstavujeme náš nový vzrušujúci film LomoChrome Purple 400!

Vieme čo si možno myslíte, “Aerochrome sa už predsa nevyrába”. Ako môžte vidieť, LomoChrome Purple (35mm a 120) je tu a je schopný vytvoriť užasné výsledky ako farebné infrared filmy; čo je však ešte lepšie je že je to v zásade regulérny color negative film a funguje bez akýchkoľvek extra filtrov – Tento film robí užasné fotky úplne prirodzene.

Predobjednajte si LomoChrome Purple 35mm | Pre-OrderLomoChrome Purple 120

Pozrite si en rozdiel – fotky naoftené na LomoChrome Purple, a po nich tie isté fotky nafotené na bežný farebný Color Negative film.

Len limitované množstvo dostupné na predobjednávky garantované doručenie do júla 2013. Toto bude vôbec prvá zásielka, takže si predobjednajte aby ste mali ako prvý na svete. V zásielke bude aj špeciálny certifikáte pre prvých LomoChrome fotografov – Taktiež bude mať možno prvá zásielka unikátnejšie výsledky ako prípadná masová produkcia! LomoChrome Purple je stále lacnejší ako iné infrared filmy v ponuke na trhu filmov.

Obľúbenec komunity

Vypočuli sme si všetok feedback od Lomography komunity a na základe toho sme vyvynuli LomoChrome Purple. Film je dostupný v 35mm a 120 formáte a vytvára krásne fotky s infrared look na ktorý sa všetci istotne tešia.

Máme 4000 roliek LomoChrome Purple 120 a 3500 roliek LomoChrome Purple 35mm k dispozícii na predobjednávky v Lomography Online Shope. Sú dostupné v balíčkoch aby ste mali možnosť ušetriť na nákupe!

Prvá várka bude ready v júly 2013. Jeden z dôvodov prečo je tomu tak, že výroba novej emulzie trvá dlhšie a taktiež fakt že dofinancovanie sa realizuje aj cez vaše objednávky.

Fotky čo vidíte sú z prvých testov a nevieme sa dočkať vypustiť ďalšie. Kým čakáte na nové LomoChrome Purple szábery, pozrite si aj nejaké Aerochrome fotkys a inšpirujte sa.

Predobjednať LomoChrome Purple 35mm | Pre-Order LomoChrome Purple 120

Prosím pozor: Platba prebehne pri objednávke. Predobjenávkou pomôžete financovať prvú várku jedného z najzaujímavejších Lomography filmov histórii!

written by shhquiet on 2013-01-31 in #news #aerochrome #infrared #35mm #lomography-color-negative #120 #lomochrome-purple #surreal #purple
translated by lomojolo

More Interesting Articles