Recenze na BelAir ze San Francisca

Bealair je oficiálně v prodeji už i v Lomography obchodě u nás v San Franciscu. Byl jsem první ze čtyř zaměstnanců, kdo měl tu čest ho vyzkoušet. Napsal jsem o něm tedy krátkou recenzi. - Přivítejte náš nový přírůstek do Lomography rodiny!

Tak nový Lomography Belair dorazil do naší prodejny, a já po něm hned skočil. Nemohl jsem se dočkat, až vyzkouším tenhle zázrak. Poloautomatický 6×12 fotoaparát u kterého jsem ták hrdný na to, že ho vyrobila firma, pro kterou pracuji. Poté, co jsem do něj vložil Lomography 200 chrome X-pro film , rozhodl jsem se, že ho zkusím v akci, v noci a s dlouhou expozicí…

Jak si můžete všimnout na prvních pár snímkách, zapomněl jsem zálohovat druhou fotku, jelikož jsem nikdy předtím nefotil na formát 6×12. Z toho vznikly trochu divně překryté fotky, ale mě stejně přijdou parádní! Přemýšlel jsem dokonce, že bych udělal sérii opatrně a plánovaně se překrývajících snímků.
Belair mi přijde jako kombinace LC-A+ a Diana F+ ale s autorežimem… Líbí se mi, že ISO jde snížit na 50 pro ještě větší zábavu s Lomography Redscale filmem! Když jsem fotil na 6×6 formát, opravdu mě bavilo jak za použití filmu 200 x-pro jsou fotky skvěle barevné a jednoduše úžasné!

Správně jsem začal s 6×12 maskou pracovat až když jsem vyrazil ven s mojí kámoškou Jeremy, která je taky zapálená do Lomography jako já. S použitím stativu a režimu “bulb” je focení fakt zábava a Belair produkuje jemné a široké snímky.

Jestli vás zajímá focení na medium formát, rothodně doporučuji Belair. Je také skvělý pro focení s bleskem! Já už jen doufám, že budu mít v nadcházejících týdnech dost času na to, abych se mohl zdokonalovat v mém nočním urban focení s dlouhou expozicí.

Všechny fotky by Joe

written by lomographysf on 2013-01-31 in #gear #tipster #camera #sanfrancisco #120 #lomographysf #camera-modification #recenze #features #120-films #film #sf #belair #san-francisco
translated by kobliha

More Interesting Articles