Ready, Jetset(ter), Go!: Novoroční oslavy s Belair X 6-12 Jetsetter

Vzal jsem si svůj Belair na rodinnou oslavu, kde jsme se chystali přivítat Nový rok 2013 ...a byla to skvělá volba, protože fotografie jsou jednoduše senzační!

Byl předvečer Nového roku a já se rozhodoval, který foťák si sebou vezmu na naší oslavu. Nejdřív jsem myslel na malý a praktický Leica M4, (můj neskladný Mamiya RB67 nepřipadal v úvahu). Taky jsem si nechtěl brát můj DSLR,jelikož jsem byl rozhodnuýt, že fotit budu na film. Pak jsem si vzpomněl na Belair Jetsetter , položený na poličce hned vedle Diana F+ CMYK Edition. Belair jsem si koupil k vánocům, ale ještě jsem neměl čas fotit, protože dorazil ve stejnou dobu jako můj nový RB67. Tohle bude skvělá příležitost, jak ho vyzkoušet.

S pěti filmy Kodak Portra 400 a bleskem z Diana F+, a 6×9 maskou jsem byl připraven na focení. The Belair X 6-12 Jetsetter byl elegantní, uhlazený a celkově jeden velký unikát. Celé příbuzenstvo mojí ženy z něj nezpustilo oči. Upoutal pozornost všech. Nikdo nečekal, že uvidí na novoroční párty někoho s vintage analogovým foťákem kolem krku. První dva filmy jsem nafotil jako nic. Focení s Belair bylo skvělé! Funkce AE funguje celkem dobře, a funkce ‘Bulb’ přišla vhod při focení ohňostroje. Abych to shrnul – perfektní, talentovaný foťák.

Když jsem si vyzvedl fotky z fotolabu čekalo mě další skvělé překvapení! Snímky jsou ostré a stále si zachovávají lomo rukopis. Bohužel mám hodně fotek s useknutou hlavou, za což ale viním sebe, jelikož jsem neuvážil vertikální polohu při pořizování fotek. Ale stejně jsem šťastnej jako blecha! Miluju focení s Belair X 6-12 Jetsetter, a nemůžu se dočkat, až vyfotím více fotek s tímhle uhlazeným, sexy a upřímně úchvatným foťákem BelAir X 6-12...jednoduše slast!

written by rdetoyato on 2013-01-31 in #lifestyle #new-year-s-eve #celebration #analogue-lifestyle #ohnostroj #belair-x-6-12-jetsetter #lomography #requested-post #party #bliss #oslavy #novy-rok #portra-400
translated by kobliha

More Interesting Articles