Moje analogová předsevzetí pro rok 2013: Více analogu než dosud!

Minulý rok byl plný foťáků, filmů a nových zkušeností... ale teď začal nový rok, a my to musíme dělat ještě lépe!

Uplynul rok, intenzivní analogový rok, a já si jen stěží vzpomenu, kdy jsem naposledy použila svůj digitál. Byl to rok, kdy mě analogová fotografie totálně pohltila pro svou * opravdovost a nefalšovanost*,kterou dostanede, když fotíte s vášní.

Byl to rok, kdy jsem kromě vyvolání černobílých fotek, začala zkoušet i vyvolávání fotek barevných. Ale hlavně to byl rok, kdy jsem se naučila tolik nového!

Ale teď začíná rok nový. Co můžu očekávat? Na co se můžu těšit? No…, vymyslela jsem pár věcí, které bych letos chtěla zvládnout:

1. Fotky, fotky, více fotek!

Jaké by mohlo být lepší rozhodnutí?! Chci vyfotit hódně nových snímků!

2. *Vyzkoušet nové filmy!

Což je asi touha každého, kdo miluje analogovou fotografii, ale víc toho, kdo miluje Lomografii! Vlastně… chci vyzkoušet hlavně instant filmy. Taky proč ne?

3. Zkusit nové typy fotografií!

Každý fotograf se chce nauči něco nového. Já si chci vyzkoušet, víc než cokoliv jiného, fotografování ve studiu. Portréty a zátiší. Ale také dlouhé expozice a kresbu světlem!

4. Fotografické projekty!

Dřívě nebo později příjde čas, kdy musíme začít něco nového a celé to dovršit. Chci začít nejméně jeden fotografický projekt, který bude tvůrčí a překvapivý!!

5. Spřátelit se!

Jaký by mělo význam vytvářet fantastické fotky, pokud byste neměli nikoho, s kým se o ně podělit? Chci být obklopena spoustou lidí – inspirujícími lidmi, kteří chtějí být zárověň také inspirováni!!

Co dalšího říct. To bylo trochu z mých předsevzetí pro tento rok. Doufám, že jste si užili čtení, ale hlavně, že vás to navnadilo vytvořit něco krásného a skvělého!

written by yayoboy on 2013-01-31 in #lifestyle #resolutions #lomography #new-year #2013 #analogue-lifestyle #analogue-resolutions #your-analogue-resolutions #requested-post #lomo
translated by kobliha

More Interesting Articles