Analogový Bucket List - 2013: Co chci letos udělat

Každý nový rok, přezkoumáváme naše životy, hledáme minulé chyby a slibujeme, co uděláme lépe a dáváme si předsevzetí. Tady je můj Bucket list toho, co chci podniknout tento rok co se týče fotografie.

Credits: cc-in-paris

Každý rok se rozhodnu, že budu pít méně, míň pařit, víc spát, lépe si to všechno zorganizuju ale je to zatracenej běh na dlouhou trať. Žádné překvapení, že jsem si vytvořila taky svůj analogový Bucket list – směs tužeb a toho, přestat být tak strašně líná. Tady to je:

1. Začít vyvolávat fotky doma. Jsem šťastná, že tenhle bod mám splněný: Odškrtnuto!!! Pořídila jsem si nezbytné věci, pro vyvolávání doma: Vývojku, ustalovač, vývojnici, Tetenal C41 Kit, Ilford B&W roztoky atd. Jednoho večera jsem si přečetla skvělý článek o barevném vyvolávání od “pepper-b’s”: http://www.lomography.com/magazine/tipster/2011/02/02/come-on-lets-do-the-color-process, všechno jem dala do vany a začala:

Tady je výsledek. Sice trochu přeexponované, ale to chce čas…:

Credits: cc-in-paris

2.Vyvolat všechny tyhle:

Taky všechny naskenovat:

Jak jsem už výše zmínila, mám taky B&W věci Ilford; takže můžu vyvolávat doma i B&W. Našla jsem tuhle skvělou stránku: http://www.digitaltruth.com/devchart.php. Ale problém s tímhle bodem je ten, že nemám žádné jednobarevné filmy k vyvolání, takže budu muset zapracovat na…

5. Fotit více černobíle.

6. Loni jsem byla hodně zaneprázdněná, takže jsem neměla moc času na svoje LomoPřátele. Letos chci dát více LomoLove, více lajků, zkouknout více Lomohomes a číst více článků ‘analogue lifestyles features’.

7. Napsat více článků pro Lomography. Koukám, že vlastně jeden už mám!

8.Vyrobit pinhole foťák. Co doopravdy moc moc chci, je vyrobit pinhole fotoaparát z plechovky, nebo krabice od bot. Líbí se mi výsledek téhle slečny: natalieerachel:

Credits: natalieerachel

Ale předpokládam, že stejně skončím u toho, že si koupím Sharan nebo Pinhole Blender.

9. Když mluvíme o foťácích, loni jsem si koupila Horzion Perfekt. Letos chci ušetřit nějaké peníze a piggies a koupit si LC-Wide ještě než začne léto!

10. A užít si spoustu zábavy focením analogových fotek! Co dál?!

written by cc-in-paris on 2013-01-31 in #lifestyle #cc-in-ny #pinhole #2013 #analogue-lifestyle #cc-in-paris #lomography #requested-post #analogue-bucket-list #home-developing
translated by kobliha

More Interesting Articles