Most Golden Gate: Zachycen na fotografiích

Ranní snímky mostu Golden Gate jednoho prosincového dne. Dva fotoaparáty, čtyři různé filmy a nadšení nad tím, jak to všechno je krásné.

Credits: grazie

Dva roky zpátky, jsem byla navštívit svou kamarádku Lady (ano, je to její jméno) v San Franciscu. Byl krásný prosincový víkend, polojasno s trochou ranní mlhy. Dorazila jsem v pátek a zůstávala do pondělního rána.

Tohle byl možná můj patnáctý výlet do San Francisca ale pokaždý jsem se na Golden Gate šla podívat. Většinu mých fotek jsem fotila digitálně, ale v tomhle případě jsem sebou měla moje analogové foťáky a měla jsem fakt dobrou fotografovací náladu .

Poprosila jsem Lady, aby mě odvezla k Golden Gate a já mohla strávit hodně času focením tohoto úžasného místa. Snímky jsou pořízené z místa Chrissy Field.
Použila jsem fotoaparáty LC-A+ a Pentax ME Super a čtyři různé filmy.

Tady je mých několik fotek Golden Gate z toho dne.

S LC-A+ a Kodak Portra 160 NC:

Credits: grazie

S Pentax ME Super a Fuji Sensia 200 cross processed:

Credits: grazie

S ME Super a Ilford XP2 400:

Credits: grazie

S LC-A+ a Fuji Velvia 100F cross processed:

Credits: grazie

Most Golden Gate je úžasně krásné místo, a pokaždé když jsem ho opět spatřila jsem měla pocit, jako bych ho viděla poprvé. Vždy k němu budu mít úctu a respekt. Teď přemýšlím o tom, že Tony Bennet v písni I Left My Heart in San Francisco, ve větě: My love waits there in San Francisco, above the blue and windy sea…, [:Moje láska čeká v San Franciscu, nad tím modrým a rozbouřeným mořem…: ] možná zpíval o kráse Golden Gate Bridge.

Tak tedy, nechám tě prohlídnout si fotky focené toho dne.
Snad se ti budou líbit.

Credits: grazie

written by grazie on 2013-01-31 in #world #locations #destination #california #film #35mm #beautiful #bridge #vacation #urban-adventures #golden-gate-bridge #location #most #requested-article #weekend #san-francisco #impressions #analogue #trip #fotografie
translated by kobliha

More Interesting Articles