Analogvý Bucket List - 2013: 3 věci, které letos musím mít

Každý rok, si všichni dáváme cíle, něco si přejeme, na něco se zaměřujeme. Dovolte mi, povědět vám o věcech z Lomography, které letos prostě MUSÍM mít! :)

1. LC-A+

LC-A+ a LC-A+ 20th Anniversary Edition

Foťák, který nejvíc chci je Lomo LC-A+. Chtěla bych ho nosit kdykoliv a kamkoliv. Líbí se mi jeho design. Nejlepší je ten, který byl vyroben k příležitosti 20. výročí. Je stylizován do modré krokodýlí kůže se znakem 20th Anniversary. Je prostě a jednoduše úžasnej! Takže jsem se rozhodla, posbírat co nejvíce piggies bodů, abych si tenhle foťáček mohla pořídit.

2. Smartphone Film Scanner

Smartphone Film Scanner

Nejnovější produkt, který bude k dostání v březnu 2013 mě zaujmul na první pohled. Při představě, že bych si mohla kdykoliv a kdekoliv naskenovat moje filmy, jsem se rozhodla, že ho prostě musím mít. Je malej, přenosnej a mohla bych hned sdílet svoje fotky. Nechce se mi čekat ták dlouho! Fakt ho chi. Hned jak si pořídím LC-A+, nasbírám piggies na tenhle Smartphone Film Scanner!!

3. Nějaké Lomography příslušenství

Lomography příslušenství

Naposledy, což neznamená nejméně, si chci tento rok pořídit pár příslušenství. Něco jako: Ringflash, == objektivy na Dianu==, Diana+ Splitzer, Spinner 360° Motorizer for my Spinner, a možná i Hipshot bágl , který by mi pomohl, když fotím někde venku. Doufám, že tyhle věcičky mi pomůžou naučit se něco víc o lomografii, a dají mi příležitost experimentovat.

Tohle jsou věci, které mám tento rok na svém seznamu přání. Jaké jsou tvoje?

written by arydwiaji on 2013-01-31 in #lifestyle #lomography #have #analogue-lifestyle #requested-post #future #2013 #analogue #wishes #stuff #hope #camera
translated by kobliha

More Interesting Articles