Moje analogová předsevzetí: Cíle pro rok 2013

Začátek nového roku je ten nejlepší čas dát si nějaké cíle pro skvělej rok, který máme před sebou! Chtěl bych se s vámi podělit o mých 5 analogových předsevzetí, která jsem si pro rok 2013 dal já!

Rok 2012 byl pro mě velmi důležitý, co se týče analogové fotografie! Rozšířil jsem svoji sbírku LOMOfoťáků, vyzkoušel jsem poprvé cross-process a udělal jsem významný pokrok v počtu pořízených fotografií. Tenhle rok chci pokračovat a dal jsem si tyto předsevzetí.

MÉNĚ přemýšlet, VÍCE fotit

Zjistil jsem, že můj problém s focením je ten, že moc přemýšlím o kompozicích, světle a objektech. Kvůli tomu pořizuji méně snímků. Takže tenhle rok budu o tom budu méně přemýšlet, a doufám, vyfotím toho víc!

Vyzkoušet doma ČERNOBÍLÉ vyvolávání filmů

Minulý rok jsem levně sehnal černobílý film Ilford a vývojnici. Tenhle rok, se konečně pokusím vyvolat si černobílé fotky doma, a jestli se to povede, ušetřím celkem dost peněz!

Credits: amytam

Soustředit se na E6 proces

Peníze, které jsem ušetřil z vyvolávání černobílých filmů použiji pro E6 proces. Můj nedávný výlet do Hong Kongu mi umožnil pořídit nějaké neprošlé kinofilmy. Těšim se, až se s nimi naučím!

Credits: amytam

Více filmových výměn

Loni jsem udělal jednu filmovou výměnu. Vím… je to ubohý. Ale letos se zkusím polepšit a vyměním nejméně 6 filmů!

Credits: amytam & adam_g2000

Naskenuji a zorganizuji VŠECHNY moje negativy

Tohle předsevzetí pro mě bude tím nejtěžším, protože skenování je moje nejméně oblíbená věc. Argh. Takže… naskenuji všechno, co už jsem vyvolal a správně je roztřídím, a budu v nich udržovat systém. Konečně budu moct skladovat negativy hezké a čisté!

A jaká jsou tvoje analogová předsevzetí pro rok 2013?

written by amytam on 2013-01-30 in #lifestyle #resolutions #shoot-more #developing #cile #analogue-resolutions #predsevzeti #requested-post #lomography #2013 #scanning #analogue #analogue-lifestyle #tasks #e6 #goals #film-swap
translated by kobliha

More Interesting Articles