Dva fotoaparáty. Dvě expozice.

Fotit dvojité a multi expozice pomocí MX tlačítka na tvém foťáku je určitě zábava a tak, ale nic se nevyrovná těm obavám, vzrušení a nadšení "oldskůlové" technice, zvlášť když použiješ dva rozdílné fotoaparáty!

Credits: cruzron

Nejsem odpůrcem nových fotoaparátů s novými funkcemi. Já jen prostě miluje pocit nejistoty, který budete mít, když použijete staromódní způsob. Ale pozor, staromódní způsob zahrnuje opatrné přetáčení filmu a označení prvního snímku permanentní fixou. Jak říkám: “Pokaž to, a užívej si zmatek!”

Credits: cruzron

Dostanete odlišné fotky. Kvůli technice pořízení na vás možná bude váš film naštvaný… Ale hele, někdy máme tendence focení brát moc vážně. Protentokrát si musíme pamatovat, že jde hlavně o zábavu!

Credits: cruzron

“Někdy, ne často, ale někdy, si užívám nevědomost. Jak se říká, sladká nevědomost. Takže nafotit, přetočit a rychle s tím do jiného foťáku. Fotky tady jsou pořízeny s Fisheye 2 a LOMO LC-A.

Vyzkoušejte si trochu zmatku ve svém životě!

Credits: cruzron & tattso

written by cruzron on 2013-01-27 in #gear #tipster #multiple-exposure #dvojita-expozice #multi-expozice #lc-a #fisheye #double-exposure #lomo
translated by kobliha

More Interesting Articles