Kickstarter Lomography Film Scanner Projekt! Všetko čo potrebujete vedieť!

Ak ste v poslednej dobe boli na našej stránke, určite ste postrehli Kickstarter projekt: s Lomography Smartphone Filmovým Scannerom. Boli sme prekvapení ako sa projekt ujal a plánujeme odmeniť všetkých, ktorý ho podporili a premenili na skutočnosť! Ak nepoznáte Kickstarter a o čo presne ide v tomto projekte tak čítajte ďalej. Čítajte aj keď viete lebo sú nejaké novinky!

Čo je Kickstarter?

Kickstarter je platforma na financovanie kreatívnych projektov. Všetko od filmov, hier, hudby až po umenie, dizajn a nové technológie. Kickstarter je plný ambicióznych, inovatívnych a kreatívnych projektov, ktoré ožijú vďaka priamej podpory verejnosti.

Rozhodli sme sa vyskúšať Kickstarter na predstavenie našej inovácie Lomography Filmový Scanner a to z rôznych dôvdov. Nielenže nám to umožní dinancovať projekt a uskutočniť ho, ale dáava nám možnosť zapojiť lomography komunitu priamo do procesu vývoja a realizácie. Feedback je pre nás doležitý a náležite sa zaň radi odmeníme.

Lomography Smartphone Film Scanner

Ako sa môžem zapojiť?

Aj ty sa môžeš zapojiť, pomôž nám s vývojom a dostaneš balíček s odmenami, všetko závisí od toho koľko môžeš prispieť. Prejdi na našu Kickstarter stránku a preštuduj si rôzne možnosti. Ak sa rozhodneš pomôcť stačí stlačiť “Back this Project”,

Aké odmeny ponúkame?

Odmeny sú vo forme ‘extras’ wktoré ponúkame za príspevok. Sú tam rôzne kombinácie Lomography aparátov a Scanneru za super cenu. Sú tam aj zaujímavejšie odmeny tipu výlet do Lomography HQ vo Viedni!

Ceny sú v $US. Znamená to že musím byť z USA keď sa chcem zapojiť?

Nie, ktokoľvek na svete sa môže zapojiť. Stačí kreditná karta!

ISom z Európy. Prečo je poštovné drahšie?

Poštovné sa líši podľa krajiny kam sa posiela a akú kombináciu si vyberieš. Suma za poštovné je uvedená pri výbere odmeny.

Bohužiaľ v EU sa músí platiť aj DPH. USA a iné krajiny sveta túto daň nemajú a preto cena pre EU vychádza drahšie. Ale s balíčkami ktoré ponúkame sa to stále oplatí a ten scanner stojí za to!

Ktoré krajiny sa počítajú do Európy?

Za Európu sú považované nasledovné štáty: Austria, Benelux Countires (Netherlands, Belgium, Luxembourg), Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Färöer, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Malta, Monaco, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden and UK.

Kedy budú scanery pripravené na doručenie?

Prvá várka scanerov sa bude posielať v marci. Vďaka veľkému záujmu ďalšia várka ktorú prezentujeme teraz na Kistarteri bude asi v apríly. Dobu dodania sú ivedená v detailoch na Kickstarter stránke.

Vzorový scan urobený s Lomography Film Scannerom

Zobstaraj si svoj Filmový Scanner!

Tak na čo ešte čakáš? Stačí ísť na Kickstarter, pozreť si detaily a Lomography Smartphone Film Scanner môže byť tvoj už teraz!

written by devoncaulfield on 2013-01-23 in #news #videos #kickstarter-filmovy-scaner-smartphone-skener
translated by lomojolo

More Interesting Articles