Jedna z prvých majiteľov Belair z Malajzie: Gladys

Gladys je jedným z najaktívnejších členov našej komunity. Tiež je jednou z mála šťastlivcov, ktorej sa ušiel Belair X 6-12 z prvej várky týchto foťákov. Prečítajte si jej prvé dojmy a pocity.

Gladys držiaca svoj Belair X 6-12 Jesetter!

Keď sa Gladys dozvedela, že sa stáva jednou z prvých vlastníkov Belair Jetsetter cítila sa ako najšťastnejší človek na svete!

Pri mojom prvom kontakte s Belair Jesetter som zistila, že je veľmi ľahký a neuveriteľne elegantný. Čo viac si môže človek priať? A ešte máš na výber z dvoch objektívov. Jedným slovom fantázia!

Stredný formát je moja veľká láska. Je na mňa ako šitý. S retro dizajnom, flexibilitou stredného formátu na fotenie panorám, ľahkosťou a možnosťou cvakať viacnásobné expozície. OMG! Veď tomu sa nedá odolať!

Ďakujeme Gladys za nafotenie týchto pekných fotiek. Tešíme sa na tvoje fotocesty s Belair-om, ktoré určite čoskoro uploadneš na svoj LomoHome.

written by eva_eva on 2012-11-25 in #news #tester #belair #belair-x #gladys #first-look #medium-format #120-films #social-media #6-12 #comment #first-view #pioneer #analogue-cameras #first-feeling #malaysia
translated by tomasgal

More Interesting Articles