Objavte tajomstvo s jorgesatom

Pýtate sa, ako je možné dostať takúto fotku? Jorgesato prezrádza svoje tajomstvá a ukáže nám, ako na to. Všetko, čo potrebujete je splitzer a trošku zručnosti. Čítajte ďalej a dozviete sa o tom viac.

Credits: jorgesato

Povedal by som, že splitzer je úžasným a čarovným kúskom plastu, s ktorým ste schopný vytvárať nové svety len tým, že ho otočíte o pár stupňov. Ale musím uznať, že na to, aby ste tieto nápady spravili reálnymi, nie je potrebná len náhoda, ako si ľudia zvyčajne myslia.

Dobrým nápadom je predstaviť si svet skôr, než ho začnete fotiť. Ako by to bolo? Nezvyčajné proporcie? Zrkadlené? Žiadna gravitácia? Bláznivé? Keď máte v hlave predstavu, je čas položiť základy.

Rád vyhľadávam rôzne zdroje, s ktorými mám ešte viac možností vytvárať scénu. Filmy, rozprávky, knihy, výlety, Zem, atď… všetko je základným materiálom. A vaša myseľ ho len prekračuje. Nehanbite sa!

Samozrejme, veľakrát to nevyjde podľa mojich predstáv, ale to nie je vôbec problém! Lomografický spôsob života je predsa o neustálom zabávaní sa a experimentovaní. Nebojte sa zlyhania a naďalej snívajte a budujte svoj vlastný svet. Vaša kreativita sa vám určite poďakuje.

Navštívte jorgesatov lomohome pre viac skvelých obrázkov odfotených so splitzerom.

written by webo29 on 2012-11-02 in #gear #tipster #doubles #jorgesato #splitzer #lca-lc-a #tipster #crackthecode
translated by paulinetuesday

More Interesting Articles