Lomography udržuje Analogovú Fotografiu nažive na Photokine 2012

Na misii udržať analógovú fotografiu nažive sa lomography spojila s ďalším analógovým veteránom, s nemeckým Das Telefonbuch, a vytvorili spolu Nemecka. Ľudia z celého sveta, ktorý zavítali do stánku Lomography na Photokine v Kolíne boli unesený z tohto veľdiela. Prečítajte si viac o tomto jedinečnom projekte nižšie.

Od 18teho do 23teho septembra 2012 budete môcť vidieť pred hlavnou stanicou v Kolíne nevídanú mapu Nemecka o rozlohe 1000 metrov štvorcových mapa Nemecka vytvorenú z vyše 150,000 lomografií nafotených Lomography komunitou z Nemecka.

Matthias Fiegl, jeden zo zakladateľov Lomography, vysvetľuje ako sazmenil svet fotografie od roku 1996 kedy Lomography prvý krát vystavovala na veľtrhu. Svet je skoro kompletne zdgitalizovaný a Lomography ostáva jednou z mála spoločností stále oslavujúcich analógovú fotografiu.

LomoMapa Nemecka je jeden z počinov Lomography, ktorým sa pokúša udržať analóg pri živote a prilákať nových ľudí do sveta filmovej fotografie.

Chcete vidieť viac? Toto je zatiaľ všetko čo máme ale ostante naladení a dodáme vám všetky novinky a pikošky z Photokina 2012.

Smerujete na Photokina tento rok? Pošlite nám sem do komentov fotky a dojmy z vystavy alebo pošlite mailom sem.

written by ilkadj on 2012-09-20 in #news #germany #photokina #lomomap #video #cologne #photokina-2012

More Interesting Articles