Predstavujeme vám nový Lomography Orca B&W 100 110 Film

Teraz sa drž lebo sa znova deje ďalšia analógová revolúcia. 40 rokov od uvedenia 110 filmu v roku 1972 na trh, Lomography Orca je teraz oficiálne prvým filmom 110 vyrábaným od roku 2009. Ano! Lomography zasa vracia tento formát do hry! Predstavujeme ti nový, 100 ISO, chrumkavý čiernobiely film Lomography Orca.

Lomography Orca B&W 100 je len prvým 110 filmom ktorý plánujeme predávať tento rok. Prvých 5000 kusov tohoto drobného super filmu si môžete pred objednať v našom Online Obchode. Ale ešte predtým ako rýchlo dajaký kúpiš (isto sa po nich len zapráši) nám dovoľ vysvetliť o čom to celé je.

Lomography Orca B&W 100 110 film je síce malý čo sa veľkosti týka ale nenechaj sa ošáliť – to je jedna z najlepších vecí na tomto filme! 110 film je tu na super-prenosnú, extra-vreckovú zábavu. A vďaka kvalite filmu môžeš stále nafotiť pekné fotky – a k tomu je ešte aj ostrenie hračka. Nieje to fakt niečo na tak zábavne malého foto spoločníka?

Musíme tiež spomenúť že prvá edícia Lomography Orca filmu, nieje len tak dajaký B&W 110 film. Táto limitovaná, experimentálna várka je bez krycieho papiera čo znamená že bude treba odhadnúť kedy treba prestať pretáčať film a tiež že nevieš kedy film došiel. Popravde sme sa tak tešili že pridáme nový film do Lomography ponuky, že už sme nemohli čakať dlhšie! Tak veľmi sme sa chceli podeliť o naše najnovšie Analógové tajomstvo!

Orca nielenže tvorí najfajnovejšie 110 čiernobiele fotky aké si kedy videl, ešte k tomu sa s ňou staneš súčasťou bláznivého osvetleného experimentu. Ten experiment je o tom že sa na každom filme čiastočne osvietia posledné 4 zábery čo sa prejaví ako šialený nepredvídateľný efekt.

Už sa nemôžeme dočkať keď budeš aj ty jedným s prvých ľudí na svete ktorý otestujú tento nový vreckový film. Vieme že patríš medzi tých odvážnych Lomografistov ktorý to budú chcieť vyskúšať pred tým ako sa na to vrhnú všetci ostatní. Len si to predstav, môžeš byť jedným s prvých 5000 ľudí na celom svete ktorý tento film vyskúšajú!

Ak by si sa chcel na voľačo spýtať ohľadom filmu Orca tak si prečítaj FAQ články alebo nás kontaktuj!

written by webo29 on 2012-05-19 in #news #analogue-photography #introducing-the-new-lomography-orca-b-w-100-110-pocket-film #black-and-white #films #analogue-cameras #news
translated by panpriatel

More Interesting Articles