Pre jedného odpad, pre druhého Nerdbot

Väčšina párov trávi čas cestovaním, spoločnými večerami alebo oddychom doma. Ale nie pre Nicholasa a Angelu z Missouri. Hrdličky trávia víkendy na vrakovisku výpredajoch, prehrabávajúc sa vyradenými materiálmi pre ich ďalší robotický výtvor.

Fotografie z nerdbots

Bola to láska na prvý pohľad pre Kansas-kú dvojicu – Nicholas a Angela. Dvojica má zvláštnu posadnutosť so všetkým okolo robotov a jedného dá sa rozhodli, že všetko, čo chcú robiť bolo vyrábať bábetká. Robotické bábetká, tak to je.

Fotografie z nerdbots

Začali hľadaním v zberných surovinách a v starožitných obchodoch po surovinách, potom dali dokopy rôzne kúsky a vytvorili zlatého malého kyborga. Od Polaroid fotoaparátov a kazetových prehrávačov až k elektrickým zástrčkám a iným kovovým kúskom, prakticky čokoľvek, čo by mohlo byť užitočné pre androida.

Fotografie z nerdbots

Od vtedy, Nicholas a Angela vyrobely množstvo bábetiek robotov. Navštívte Nerdbots to a adoptujte si vlastného priateľa robota!

written by denisesanjose on 2012-04-24 in #lifestyle #junk #nerdbots #trash #childhood #odpad #odpadky #polaroid #umenie #art #detstvo
translated by tomas-scigulinsky

More Interesting Articles