Lomography X-Pro Chrome 100 má každý rád!

Nebudem sa tým tajiť, Lomography X-Pro Chrome 100 je mojím naj diákom. Nezáleží na tom aký foťák použijete, vždy sú na ňom skvelé fotky. Skúšal som ho s Holgou, zrkadlovkou od Pentaxu aj s Lomokinom a výsledky sú viac ako vynikajúce!

Prvý raz som ho vyskúšal Lomography X-Pro Chrome 100 v mojej Holge 135 BC. Prílš som mu neveril, pretože som si myslel, že diáky si s foťákmi typu Holga príliš nerozumejú, teda tak som sa to dozvedel od môjho brata. Chytila ma však chuť experimentovať a skúsil som ho. Takto to dopadlo:

Credits: tomkiddo

Po nejakom čase som ho skúsil tiež s Pentaxom SP500 na Čínsky nový rok. Očakával som tradične vynikajúce výsledky, ktoré sa samozrejme ihneď dostavili:

Credits: tomkiddo

Neskôr ma napadlo, čo takto ho vyskúšať s LomoKinom a natočiť na Lomography X-Pro Chrome 100 krátky film. Tá saturácia jedinečná pre tento film je prosto dokonalá a to na ňom milujem!

Lomography X-Pro Chrome 100 je pre fotografov, ktorí rovnako ako ja radi experimentujú. Neskúšal som ho ešte s multiobjektívovými foťákmi ale dúfam, že aj to sa čochvíľa zmení. Som zvedavý ako to dopadne.

Lomography X-Pro Chrome 100 35mm je žiarivou hviezdou na diákovom nebi. Ak sa vyvolá cross procesom tak dá vyniknúť živým farbám a všetko je zraz intenzívnejšie a živšie. Výber Lomography filmov tu.

written by tomkiddo on 2012-03-29 in #reviews #videos #modra #sviezi #chrome #x-pro #malaysia #recenzia #experiment #lomokino #film #holga #lomography #pentax
translated by tomasgal

More Interesting Articles