Sekundární efekt LC-Wide: OSSD (Obsessive-Selfshot-Disorder - Obsedantní samofotící porucha)

Více než čtyři roky fotíc s mým LC-A+ , vždy jsem zůstával na straně hledáčku a svůj zdroj inspirace jsem hledal jeho prostřednictvím. Ať jsem fotil kámoše, krajinky, věci pozemské i abstraktní. Vloni jsem si ale pořídil LC-Wide. A od té doby jsem si začal všímat, že se v mé sbírce fotek začala objevovat nová tvář. Co to? No ano, moje!

Proč používám LC-WIDE na samoportréty?
1) Hloubka ostrosti 0.6m odpovídá přesně délce mé ruky.

2) Protože není tak nápadný jako například Fisheye, takže si lidé méně často všimnou poněkud ponižujícího použití LC-Wide na samoportrétování.

3) Omračující vinětace, intenzivní barvy, dechberoucí saturace a kontrast zajistí to, že vypadáte cool. A v hloubce ostrosti jste jen Vy a nikdo jiný.

4) Jde o jediný Lomografický foťák se skleněnou čočkou, se kterým zvládnete jednoruční samoportrét.

5) Můzete se sblížit s lidmi kolem.

6) Je to širokáč, a tak můžete fotit sebe a současně i Vaše jídlo.

No a jestli se mne ptáte, nejsem-li otráven z prohlížení vlastních portrétů, odpovím ne. Ne na fotkách focených na LC-Wide!

Lomo LC-Wide se pyšní nově vyvinutou 17mm ultraširokou čočkou Minigon. Tento 35mm zázrak je Vaším dokonalým společníkem na všech fotografických expedicích. Jeho snímky plné záplav barev spolu s omračujícím kontrastem jednoduše přitahují pozornost. Navíc tento fotoaparát nabízí možnost focení ve třech rozdílných formátech. Otevřete se nové fotografické zkušenosti s LC-Wide, dostupném v našem on-line Shopu.

written by meerly on 2012-03-10 in #gear #tipster #quickie-tipster #portriat #film #singapore #lc-wide #lomography #shot #self #tutorial #35mm-films
translated by djw

More Interesting Articles