Stante sa súčasťou Šesť Mesačnej Olympijskej Výstavy v Museum Of London

Toto leto bude Museum of London hosťovať výstavu v spolupráci s Lomography. Výstava bude formou LomoWall, ktorá bude zložená z tisícov fotografií od Lomografistov z celého sveta. Tu je Vaša prvá šanca stať sa súčasťou tohto historického Olympijského projektu.

Otvorenie výstavy bude v júli 2012 na počesť začiatku Olympijských a Paraolympijských hier, LomoWall by mala stvárňovať témy plné Inšpiratívnych výkonov. Pred začiatkom výstavy sa v Museum of London budú konať rôzne workshopy, na ktoré sa dá prihlásiť online tu. Taktiež v Lomography Gallery Store v Soho a Lomography Gallery Store East London sa budú každý mesiac diať špeciálne workshopy – fotky z nich pôjdu tiež na finálnu výstavu. Ale aj keď nie ste v Londýne môžte sa zapojiť to tohto veľkého Olympijského projektu!

Úžasná LomoWall na Times Square, Hong Kong

Najbližších pár mesiacov budeme súťažiť o miesta na tejto veľkej výstave v Londýne 2012.
Téma mesiaca je teamový duch, pošlite Vaše fotky, ktoré sa hodia na túto tému. Fotky nemusia byť priamo športové alebo z Londýna, stačí keď budú nafotené na film!

Nie všetky fotky sa dostanú do výberu, bohužiaľ nebudeme vedieť potvrdiť, ktoré sa dostali až pokým stena nebude vytvorená špecializovanými LomoWall dizajnérmi.

Takže poďme do toho, najväčšia anglická LomoWall v UK od Londýnskeho Kongresu v 2007!!

Fotky treba uploadnúť sem k originálnemu článku. je tam už pekná kôpka inšpiratívnych fotiek

written by littlemisslove on 2012-02-17 in #competitions #gallery-store #submissions #olypmics #rumble #uk #london #museum-of-london #lomowall #paralympics
translated by lomojolo

More Interesting Articles