Rip Curl Pro Bells 2011

50. výročie legendárneho Rip Curl-Pro Bells.

Predstavte si, že niekto ponúka zadarmo letenku a ubytovanie v Austrálii a potom oni na to povedia, že je to príliš ďaleko a že to nemôžu od neho žiadať. Na rozdiel od mojej priateľky, ktorá naozaj nemohla urobiť, to je to, čo som musel riešiť, keď som sa snažil nájsť niekoho, kto sa ku mne pripojí na Rip Curl Pro jeho Bells.

Nebolo to prvý krát, a určite nie tak dávno, ked som išiel sám do vzdialených miest po celom svete, takže po zaprataní batohu filmami a foťákmi a samozrejme spodné pradlo som išiel do Oz.

Ako prvá skúsenosť čo som zažil bola súťaž tohto kalibru, bol som absolútne nadšený. Rip Curl’s Pro Bells oslavoval svoje 50. výročie ako najdlhšie fičiaci (bežiaci) World Tour surfing a všetky najväčšie mená v surfovaní som sledoval na telke a zbožňoval a oni si boli vedomí toho, aké je to významné. Všetky najväčšie mená, mužov a žien, vyhrali v určitej svojej kategorii, a práve oni by vám povedali, že to bola úplne najviac vzrušujúca etapa Word Tour.

]

S AC / DC odpaľujúcim to na pozadí, všetci očakávali, svojich obľúbených surferov, že zdolajú vlny, ako nikdy predtým. S najväčšími vlnami v nedávnej histórii zdolávali neuveriteľné vlny a všetci diváci boli svedkami toho,v čo dúfali, a čo si zaplatili. A akonáhle Kelly Slater dostal vlnu všetci zošaleli a právom. 10-majster sveta predviedol presne to čo chcel a od začiatku podával skvelý výkon. Naneštastie to nevplýva na túto dobu, tento čas. Tento rok bola impozantná bitka medzi Mick Fanning a Joel Parkinson ktorý v nej vyhral s perfektnou 10 a zazvonil na legendárny zvon.

Vzrušenie, ktoré v tento deň prebiehalo na Bells Beach sa skutočne prejavilo v dave, ktorý explodoval, keď sa Parkinson a Sally Fitzgibbons (ktorá vyhrala ženskú časť), zmocnili obrovskej pozornosti akurát v tej chvíli ked zvonili na legendárny ZVON a napísali svoje mená do historických kníh. A čo bola najlepšia pieseň – trhák v pozadí “Hells Bells” od AC / DC na ukončenie dna.

Vďaka Rip Curl.

written by emilios on 2011-11-11 in #news #vlny #mick-fanning #rip-curl #kelly-slater #ludia #more #dav #ocean #australia #parkinson #bells-beach #2011 #surfovanie #sutaz #surf
translated by 7zu7zu7

More Interesting Articles