Alton Towers

Pozrime sa na dôvody, prečo sú zábavné parky fantastickými miestami na zachytenie ľudských emócií v kontraste s mechanickou krásou.

Na svoj výlet do Alton Towers som si vzal moje LCA+ a splitzer v dúfaní, že na film zachytím niečo z toho kriku a divného pocitu v žalúdku.

Musím priznať, že čo sa týka atrakcií som strachopud. Mám slabý žalúdok takže jazdenie nie je nič pre mňa. Napriek tomu som mal skvelý deň.

Myslím si, že lomografia je najlepším miestom nie pre detaily, ale práve kvôli emóciam. A čo je lepším fyzickým dôkazom emócií ako rútiť sa dolu rýchlou kovovou dráhou.

크레딧: welland

Vyskúšal som nový film, Fuji Velvia 100 a ktorý som nechal prejst cross procesom. Zbožňujem tie nádherné farby. Celý album vyšiel v nádhernej hlbokej fialovej a snímkom dodal nádych inakosti. Skúškami prešiel aj nový splitzer, ktorý som neodskúšal odvtedy, čo som ho dostal ako darček. Pôvodným zámerom bolo vytvoriť nebeskú horskú dráhu, ale film so 100-kovým ISO-m bol na relatívne zamračený deň príliš pomalý.

크레딧: welland

Dúfam, že viete o čom hovorím.

Bol som trochu zdesený keď som zistil, že ideme do Alton Towers a bolo mi zle celý deň ale mala som zábavný deň so svojím foťákom. Veľké atrakcie sa fotia naozaj veľmi dobre.

크레딧: susielomovitz

Myslím si, že najlepšie spolupracujú so splitzerom, ale možete si vyfotiť rovnako energické fotky horských dráh.

Popozerajte fotky, no nevyzerajú lomofantasticky?

크레딧: jbeischer, kompactfaen & recurving

Milujem tie čisté línie, siluety a štruktúry. Ak budete mať možnosť vybrať sa na výlet za zábavou určite neváhajte a pamätajte, že sa dá v zábavnom parku užiť viac zábavy ako iba na atrakciách.

크레딧: welland

written by welland on 2011-11-11 in #world #locations #alton-towers #scream #escape-from-the-city #theme-park #rollercoaster
translated by tomasgal

More Interesting Articles