La Sardina updaty: 5 Pravidiel zázrakov La Sardinky

1

Ste pripravení ísť von a urobiť svoj najlepší záber? Zober si to 35mm kompaktný fotoaparát so sebou, a priprav sa na zázraky La Sardinky!

Vedel som, že sa zaľúbim do “La Sardina”: http://shop.lomography.com/cameras/la-sardina-cameras/la-sardina-camera-marathon v momente ked prišiel tento foťáčik na svet. Zamiloval som sa na prvý pohľad pre jeho roztomilosť, sardinkami inšpirovaný dizajn a nesmiem zabudnúť na jeho ohromujúci 21mm širokouhlý objektív. Dokonca prichádza s viacnásobnou expozíciou (MX) a s funkciou žiarovkového režimu. Strašne sa mi páči prevedenie Marathon, že úplne najviac. A tak som si odložil moje mesačné vreckové, aby som mohol mať tento foťáčikt.

Bola to extrémna spokojnosť v okamihu, keď som sa konečne dotkol rukami La Sardinky ":. Http: / / shop.lomography.com / cameras / la-Sardina-cameras / la-Sardina-camera-marathon Nemohol som sa dočkať naberania nových skúsenosti s foťáčikom. a tak som si naroloval filmík a išiel na akcošku von na celý den.

Raz som si dal vyvolať film, a skoro som začal kríčať od úžasu z tých výsledkov. Bolo to oveľa lepšie, ako som čakal. Celá rolka filmu je správne exponovaná a vyjdu z toho ozajstné obrázky (už žiadne prázdne obrázky, hurá!). Mám celkom 37 expozícií, z mojej prvej rolky. Osobne odporúčam použiť “slide filmy”: http://shop.lomography.com/films/color-slide-film a myslím, že tento foťáčik je vhodný pre začiatočníkov. Dokonca prichádza s vlastnými pravidlami, aby ste ju mohli plne využiť “La Sardina”: http://shop.lomography.com/cameras/la-sardina-cameras/la-sardina-camera-marathon. Pozrite sa na ne:

Pravidlo 1: Nepremárnite funkciu viacnásobnej expozície (MX) . Zdvojnásobte ju!

Pravidlo 2: Chodte tak blízko k svojmu predmetu, ako len môžete!

(dokonca existuje niekoľko možností ako dostať kopanec od fotografovaného objektu LOL :)

Pravidlo 3: Nafoť si autoportréty. Nehanbi sa.

Hovoríme o 21 mm širokom uhle objektívu.

Pravidlo č 4: Odfote hocičo čo okolo vás prejde.

Pravidlo 5: Nepoužívajte vyššie uvedené pravidlá! Zabávajte sa a objavte svoju “La Sardina”: http://shop.lomography.com/cameras/la-sardina-cameras/la-sardina-camera-marathon vaším vlastným jedinečným spôsobom!

Stojí za každý cent, verte mi. Zabavajte sa!

Bq. Pripravte sa a plávajte na otvorenom mori s naším novým “La Sardina”: http://shop.lomography.com/cameras/la-sardina-cameras kolekcie! Tieto 35mm foťáky sú vybavené efektným širokouhlým objektívom, viacnásobnou expozíciou a pretáčacím číselníkom, všetko, čo potrebujete pre zábavné a vzrušením nasiaknuté eskapády. Kúpte si vlastný “La Sardinka foťák”: http://shop.lomography.com/cameras/la-sardina-cameras a teraz sup sup!

written by syira690 on 2011-11-10 in #reviews #chrom-100 #multi-expozicie #krizovy-proces #malajzia #la-lomography-sardina #syira690 #chrom #35mm #xpro #marathon
translated by 7zu7zu7

One Comment

  1. syira690
    syira690 ·

    omg my article have been translated into slovakian language! much analog love from malaysia :)

More Interesting Articles