Predstavujeme Vám LomoKino - 35mm Filmovú Lomography Kameru

1

S LomoKinom, môžeš natočiť experimentálne filmy na 144 políčkach s hociakým 35mm kinofilmom. Založ obyčajný farebný negatív, čiernobiely film alebo dokonca redscale a diák – A potom jednoducho točíš kľukou a natáčaš! LomoKino prebúdza magický svet točenia na film v 21‘ storočí. Kúp si ho ešte dnes!

Zrežíruj svoje vlastné analógové dielko

LomoKino aj zo svojími zábavnými vychytávkami sa velmi jednoducho používa; takže zabudni na pravidlá pretože teraz je ten čas natočiť úžasné filmy v analógovom štýle!

The LomoKino

*LomoKino Funkcie*

 • Použi hociaký 35mm kinofilm – Toč na farebný negatív, x-pro film, Redscale alebo čiernobiely film!
 • Ostri rýchlosťou svetla – Objektív ostrí od 0.6m po nekonečno sám (stlač približovací gombík na točenie od 1m do 0.6m)
 • Nastav si clonu – Plynulo cloní od f/5.6 do f/11 – Lahko nadstav clonu kedykoľvek počas točenia
 • Chop sa statívu – Použi statívový závit a priprav sa na stabilný filmový záber!
 • Nasvieť si scénu – Pripevni svoje oblúbené blesky na hot-shoe LomoKina – Výborný spôsob ako experimentovať zo zamrznutým pohybom!
 • Proste toč! – Podla toho ako točíš kľukou môžeš dosiahnuť rýchlosť 3-5 záberov za sekundu!
 • Pozeraj koľko filmu ti ostáva –Pozeraj na ciferník LomoKina a kontroluj koľko filmu ti ostáva – Keď vyskočí červená vlajočka na vrchu kamery, máme vymalované!

*Kúp si LomoKino*

Viac info na *LomoKino Microsite*

LomoKinoKukátko Prehliadač

LomoKinoKukátko Prehliadač

Exkluzívne dostupné v LomoKino & LomoKinokukátko Balení, S LomoKinokukátkom môžeš pozerať svoje vyvolané filmy čist analógovou cestou! Založ film do LomoKinokukátka, toč s pákou a sleduj ako sa tvoj LomoKino znova rodí na vlastné oči! LomoKino & LomoKinokukátko balenie obsahuje:

 • LomoKino kamera na točenie dychberúcich filmov
 • LomoKinokukátko na premietanie svojich vyvolaných kinematografických dielok
 • Krabičku na skladovanie vyvolaných LomoKino filmov

*Kúp si LomoKino a LomoKinoSkop*

Pozrite *LomoKino Microsite*

Úderom 21‘ storočia prinášame analógo späť do filmu, LomoKino je Lomografická filmová kamera ktorá točí atraktívne, kreatívne filmy na všetky druhy 35mm kinofilmu. Pozri si Microsite, kukni si LomoKino filmy a tvoja cesta analógového filmárstva môže začať!

written by tomas_bates on 2011-11-04 in #news #lomokino-movie #lomokino #new-lomo-camera #lomokino-lomography #lomography-movie-camera
translated by lomojolo

One Comment

 1. kiko55
  kiko55 ·

  Koľko sekúnd/minút sa dá nahrať na jeden kinofilm?

More Interesting Articles