Medzinárodný magazín ťa chce!

My ťa chceme, my ťa chceme, my ťa chceme ako nového člena! Práve sme aktualizovali Magazín, a spolu s týmto novým vhľadom sme ho naplnili tonami zaujímavého materiálu! Čítaj, aby si sa dozvedel ako môžeš aj TY prispieť do Magazínu a získať za to nejaké Piggies!

Každý má čo povedať

Magazín má nový vzhľad a mnoho čerstvého obsahu! Očakáva sa ešte viac noviniek a zaujímavostí z analógového sveta s novými sekciami: News, Analogue Lifestyle a Reviews. Plus máme aktualizovanú kopu žiadaných článkov a pokynmi pre ešte viac Piggies*. Teraz ťa voláme, aby si nám pomohol napredovať! Zdieľaj svoje príbehy, vedomosti, a záujem s ostatnými Lomografistami z rozprávania dobrých príbehov, alebo len získania extra Piggies.

  • Piggies sú malé drahokamy, z ktorých sa každý rovná 1 €/$/£ a dokážu ti ušetriť poriadny balík pri tvojom dalšom nákupe v online shope!

News – Novinky

Zdroj aktuálnych informácii, pokrýva všetky veci spojené s analógovou fotografiou a dôležité upozornenia od Lomography. Dozviete sa viac o nových analógových produktoch, prečítate si o projektoch od komunity a analógových nadšencov z celého sveta, pozriete si videá a zostanete informovaní.

Pozri žiadané články
Pozri nové pravidlá pre uverejnenie
Odovzdať do sekcie News

Analogue Lifestyle – Analógový životný štýl

Stravovanie pre členov komunity a analógových nadšencov, ktorí chcú zistiť čo robia ostatní v analógovom svete, rovnako ako zdieľanie mnohých spôsobov v ktorých môže byť analógová fotografia inšpirujúcou a zmysluplnou. V krátkych esejách, príbehoch zo skutočného života, projektov rovnako ako kritiky, diskusii a z rozhovorou skúmame analógové fotografie a analógový prístup k životu.

Pozri žiadané články
Pozri nové pravidlá pre uverejnenie
Odovzdať do sekcie Lifestyle

Reviews – Prehľady

Miesto, kde získate informácie z prvej ruky od ľudí, ktorý poznajú veci na analógovú fotografiu a produkty najlepšie. Z foťákov, filmov a príslušenstva si môžte vybrať podľa značky, typu filmu alebo druhu príslušenstva aby ste našli obrázky a produkte a ukážkové galérie.

Pozri žiadané články
Pozri nové pravidlá pre uverejnenie
Odovzdať do sekcie Review

Tipster

Pre každého, kto nemá dosť experimentovania, či už sú to rýchle triky s ktorými je sranda, tutoriály, alebo niektoré odvážnejšie úpravy foťákov, budete závislí na neobmedzených možnostiach, ktoré analóg ponúka. Žiadnu z týchto vecí nenájdete v manuáloch na použitie! Sekcia Tipster je tiež domovom pre “Film Lab Rat” sekciu pre tých, ktorí radi pália, testujú, krčia a robia všetky tieto bláznivé veci v a občas aj mimo tmavej komory.
Pozri žiadané články
Pozri nové pravidlá pre uverejnenie
Odovzdať do sekcie Tipster

Locations – Miesta

Lomografia má sen a ty si jeho srdce, a ty si jediný, vďaka ktorému sa stane skutčnosťou! Berieme si za úlohu zmapovať tento náš nádherný svet na jednej analógovej fotke naraz. Čo môže lepšie spojiť túto celosvetovú komunitu ako zdieľanie skrytých pokladov, pamiatok, tipov na cestovanie, udalostí a osobných historiek z miest, ktoré ste videli na vlastné oči a chcete aby to zažili aj ostatní?

Pozri žiadané články
Pozri nové pravidlá pre uverejnenie
Odovzdať do sekcie Location

Hŕba Piggies!

Magazín je priestor lomografickej komunity! Nečkaj, tvoje články sú to, o čom to celé je. Pokiaľ rád čítaš, tak písanie článkov budeš mať ešte radšej. S odmenami za zdieľanie rovnako ako spätnou väzbou, Like-my, zdieľaním na Facebooku a @Lomography%20http://thelomographer.com/2010/nl_mag_sub_call">Twitteri, zistíš, že neexistuje lepší pocit. Plus, je množstvo príležitostí ako vyhrať Piggies. Tu je Piggy Point systém :

  • Všetky zverejnené príspevky získajú 5 Piggy Points vo všetkých sekciách spomenutých hore (Miesta, Prehľady) hneď ako budú uverejnené.
  • Keď príspevok zodpovedá téme zo “Žiadaných Článkov” môžes si k tomu prirátať ďalších 5 Piggies takže to činí 10 Piggies za publikáciu.
  • Preložené články získajú 5 Piggies za každý uverejnený a schválený článok. Pozri Pokyny
  • A ako bolo žiadané: Za Tipstery tiež získate Piggies!
  • Keď bude váš článok uverejnený v newslettery tak sa môžte tešiť na ďalších 10 Piggies. (Prosím kontaktujte piggies@lomography.com pokiaľ ste videli svoj príspevok v našom newslettery! Okrem ‘Top Posts’ v Magazine Times a podobných Newsletteroch založených na obľúbenosti)
  • Každý mesiac uverejníme jeden (alebo viac) článok/ov z Miest, Prehľadov a Tipster. Tieto príspevky získajú 20 Piggies!
  • Ďalšie informácie o Piggies nájdete v našich Piggy Point Pokynoch

written by shhquiet on 2011-10-25 in #news #analog #prehlad #tipster #novinky #magazin #locations #piggies #navrh
translated by rychie

More Interesting Articles