Tip na analogovou aktivitu. Jaký je váš nejkrásnější obraz?

V současné době si celá řada lidí myslí, že umění se stalo něčím co je, pro běžného člověka nedostupným. Chceme vtáhnout člověka do procesu tvorby, znovu navázat vztah mezi umělcem a divákem nebo návštěvníkem galerie. Prostřednictvím příběhů, která se pojí k obrazům, chceme vrátit umění do běžného života. Zajímají nás vztahy a vyprávění, které se pojí k tomu, čím se obklopujeme. Chceme, aby si lidé uvědomili, že jsou pro umění důležití, protože právě oni vkládají kus sebe do něčeho, co je oslovilo, co jim připadá krásné …

Pokud se chcete přidat, pošlete fotografi se svým nejoblíbenějším obrazem a připojte krátký příběh, proč právě tento výtvor je pro vás důležitý a jaký k němu máte vztah. Příspěvky zasílejte na moji adresu pstepanova@seznam.cz. Budeme se těšit.

A tady je příběh malého Bena, který nám zaslala jeho maminka:
“Malej Ben a jeho kachna, kterou jsme mu zakoupily na blešáku. Má jí u postýlky, takže když ráno vstává, jde jí ukázat medvědovi a spolu pak “telefonujeme tátovi” starým telefonem jak se všichni vyspali (včetně kachny). Kachna má starý rám, který se už několikrát rozpadl, protože Beny kachnu nosívá po bytě a vozí ji občas v přihrádce svého růžového vozidla. Občas jí dává pusinky a kousky rohlíků. Rozrušuje ho, že na obrázku nemá hnízdo. Nejvíc se mu na ní líbí, že letí".

Credits: petra_s

written by petra_s on 2013-05-01