Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

Challenge Book Yarışması Kazananları Açıklandı!

Koff Animasyon Stüdyosu ve Lomography iş birliğinde gerçekleşen Challenge Book Yarışması sonuçlandı. Kazananları öğrenmek için okumaya devam et!

Ben, Kendim ve LC-A 120: Matej

Matej'nin tatilde gittiği yerlere biz de gitmek isterdik! İşte onun LC-A 120 hakkında söyledikleri ...

LC-A 120 ile Göz Alıcı Portreler

LC-A 120 ile muhteşem analog zevkini yaşa ve rengarenk fotoğraflar elde et!

Today in History (1991): Nirvana's Single 'Smells Like Teen Spirit' is Released

It's been 23 years since Nirvana smashed their way into the scene with the '90s youth anthem "Smells Like Teen Spirit." Could you even picture this decade passing by without as much as a hint of this song?

Analog Test: Hangi fotoğraf makinesisin?

Hiç fotoğraf makinesi rafına bakıp kendine şu varoluşsal soruyu sordun mu: Hangi Lomography fotoğraf makinesi benim tarzımı yansıtıyor? Evet, işte cevabı bulmana yardımcı olacak basit bir test! Sadece içinden geldiği gibi cevapla ve her cevabını bir kağıda not et. Ve her soru için tek cevap vermeye çalış. O halde, başla bakalım!

The Analogue Quiz: What Camera are you?

Ever looked at your camera shelf and asked yourself the existential question: What Lomography Camera best fits my style? Well, here is a quick test to help you find the answer! Just go with your gut and note down the letter for each answer you pick. And try to go with one single answer for each question. So, let's get started!

LomoAmigo: Miss Crowley

Eylül ayı LomoAmigo'muz Miss Crowley bir süredir La Sardina ile çekimdeydi. Grubun bu deneyimini merak ediyorsan okumaya devam et!

Top Photo Uploaders of August 2014

Loving our limitless supply of amazing lomographs? We have these generous Community members to thank for!

Spinner 360: Pull the Cord and Let the Magic Happen!

The story between the Spinner 360 and I goes way back to the year 2010, when Lomography decided to send me a beta model of the Spinner 360 to test. It was a complete surprise! I thought, "What the hell is that?" as I first took this camera out of the package. Then, when my little brother grabbed it from me and pulled the cord, it buzzed and turned 360°! We all had the same expression: "Whoa..."

Kahramanım: Henri Cartier-Bresson

Bresson'u tanımam bu cümlelerle olmuştu: ''Nazilere yakalanıp esir alınmadan önce, toprağa gömdüğü Leica marka fotoğraf makinesini, 35 aylık toplama kampı esaretinden kurtulduktan sonra, yakalandığı köye geri dönerek gömdüğü yerden çıkarmış ve ölene dek kullanmıştır. ''

Sihirli Bir Şey Yolda: Bölüm 1

Burada senin için, spontane ve oldukça gizemli bir masal var. Geçen gün, birkaç arkadaşlarımla bardaydım. Diğer geceler gibiydi; kokteylleri yudumluyor, maceralarımızı anlatıyor, kahkaha eşliğinde yarı sarhoş olarak hayatın anlamı üzerine konuşuyorduk. Ama daha sonra gerçekten garip bir şey oldu. Hikayemi oku ve lütfen sonunda tahminlerini yorum at!