Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

Günlük Lomograficim: My Bifi! :)

İspanya'dan güzel bir fikir geldiyse, ben de İspanya aşığı birini Lomografici yapabilir miydim? En sevdiğim arkadaşım, bir diğer adıyla bifim ('B'est 'F'riend = Bi-Fi) günlük lomografici olursa nasıl olur? Ben çok eğlendim!

Lomography Türkiye Topluluğu: Geçen Haftanın Enleri

Lomography Türkiye Topluluğu geçen haftanın en popülerleri ile karşında. Detaylar için okumaya devam et.

Bu Haftanın İndirim Köşesi Fırsatları

Bu haftanın indirim köşesi fırsatlarını daha yakından incele. Kendine uygun fotoğraf makinesine harika bir indirimle sahip olabilirsin.

LomoKino LomoAmigo Utku Cansu

2011 Lomography Cannes Mini Film Yarışması'nın kazananlarından biri olan Utku Cansu, Kar Falan Var filminin sahibi ve film yapımı adına gerçekten tutkulu. Karlı hava moduna geçelim mi?

Film Fotoğrafçılığı Günü

Bu sene tüm dünyada aynı anda düzenlenecek Film Fotoğrafçılığı Günü'nü biz de Lomography Türkiye olarak, 12 Nisan Cuma günü, Radyo Eksen ve Rainbow 45 Records ile birlikte kutluyoruz. Bu harika gecede sen de bize katıl!

Analog Günlerim: Karanlık Oda Kokusu

Analogun diğer yüzü karanlık oda: Anılarını kendin yıkayıp ortaya çıkarmaya hazır mısın?

Lomography Türkiye Topluluğu: Geçen Haftanın Enleri

Lomography Türkiye Topluluğu'nun geçen haftaki enleri belli oldu. En popüler fotoğrafları görmek için makaleye göz at.

Little Drawings on Film Burned Photos

At the beginning of every roll, you take that first test shot to make sure that the film is properly fed into the camera. Most of the time, the first frame turns out to be overexposed nothingness. Sometimes, it's a significantly light burned photo that leaves you thinking of "what might have been."

LomoAmigo: Mehmet Turgut

Wie schon sein Vater und Großvater ist unser neuer LomoAmigo Mehmet Turgut Fotograf. Wenn ihr die Fotos sehen wollt, die er mit der La Sardina aufgenommen hat und mehr über unser Gespräch mit ihr erfahren wollt - einfach weiterlesen.

Yakalandı: Mirgün Cabas LomoKino ile Kendini Çekerken Görüldü

Finlandia ev partisi videosunda LomoKino MUBI ile kendini çekerken yakalandı!

The Guide İstanbul'da Bir LomoLokasyon

Yeni yılın ilk The Guide'ını alanlar, The Guide ile yaptığımız güzel projenin sonucu ile karşılaşacaklar. Ne mi yapmıştık?

Belair X 6-12 Lansman Partisi Canlı Yayın II

Belair X 6-12 Lansman Partisi devam ediyor!

Lomography Türkiye Ekibi'nin 2013 Yılı Dilekleri

Objektiflerimizi Lomography Türkiye Ekibi'ne yönelttik ve sorduk: 2013 yılı dilekleriniz, analog fotoğrafçılıktaki yeni hedefleriniz nelerdir?

Yüzün Kızarmış

Kırmızı, sarı, turuncu ve hatta bazen mavi. Ah, bu filmin sana sunacağı sürprizlerin sınırı yok! Oynamak için ne kadar gizemli bir film değil mi?

LomoAmigo: Mehmet Turgut

Dedesi ve babası gibi fotoğrafçı olan Mehmet Turgut yeni LomoAmigo'muz oldu. La Sardina'sı ile çektiği fotoğrafları ve kendisiyle yaptığımız röportajı merak ediyorsan okumaya devam et.

Stoking!!!

LomoKino ve dslr Kardeşliği: Heybeliada

Geziye giderken yanıma alabileceğim en iyi şeyleri aldım; Lomolarımı!

Eksen On Fair'de LomoReporter Olmak!

Lomography'nin 10 Altın Kuralı'ndan biri: "Onu gittiğin her yere götür". İnanın bu kurala çok sadığım. Sadık olmaktan en keyif aldığım yerlerin başında ise festivaller geliyor.

Bizim LomoAmigo'lar Dogz Star'ı Yaktı!!

Geçenlerde resmi LomoAmigo'muz olan "Club Bangkok" DogzStar'ın kapanış gecesinde setlerinin başındaydı. 3 kişi bir masanın başında ne yapıyorlar onu hiç anlayamadık ama bu sefer işin içine bir de Fisheye One'la fotoğraf çekimi girince, 3 kişi olmanın faydasını gördüler. İşte Club Bangkok'un gözünden o gece.

weekend trips are fun!!!