Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:
Тая, холодное лето и космос

Lomography Merkez Ofisten Gizemli İpucu

Çabuk düşünün! Lomography'nin yeni ürünü yakında tüm dünyada piyasaya sürülecek ve biz de bununla ilgili ufak bir ipucu vermeden duramadık. Size sadece bir ipucu vermiyoruz ayrıca Lomography Ofisini de şöyle bir görmüş olacaksınız. Videoyu izleyin ve fikirlerinizi yorumlara bırakın...

15 Milyon "Beğen" Hedefi İçin Bize Yardım Et

15 Milyon fotoğraf Beğen sayısına ulaşmamıza çok az kaldı, bize bu hedefte yardımcı olmanı çok isterim. Bu sürecin kilometre taşlarında, sürpriz ödüller de seni bekliyor olacak. En çok "Beğen" diyenler için Lomografik ürünler, En çok "Beğen" alan Lomograficiler'e özel ödüller ve benzeri.

Eski Eşya Pazarı // Bomonti

Eskilerle aran nasıldır? Mesela eski şarkılarla, kitaplarla, kartpostallar ya da ayakkabılarla… Eski fotoğraflar var bir de! Eski olması, aslında senin de eskidiğin anlamına gelen fotoğraflar ile aran nasıldır? Ya da yaşın 6 iken çok severek bindiğin salıncağa 60 yaşına geldiğinde sadece uzaktan mı bakarsın? Sallanırken yüzüne vurmasından heyecan duyduğun rüzgârın, artık yalnızca arabanın camından girmesine aldırmaz mısın? Peki, sen hiç eskir misin?

Istanbul'daki Irlanda Pubları - 1

İrlanda tatilim öncesinde İstanbul'daki İrlanda Barlarını deneyip, ön hazırlık yapmaya karar verdim, işte sonuçlar :)

home brew redscale fuji 100cn

2 in 1: Double the Fun!

Once in a while, we trigger happy lomographers run into this sort of “surprise.” Read on to find out more.

35mm Filmlerle Şık Kitap Ayraçları

Eğer kenarda köşede kullanmadığınız 35mm filmlerin varsa, atma onları. Sana nasıl kolay ve hızlı kitap ayraçları yapabileceğini göstereceğim.

Facebook Profilinizi LomoDuvarıyla Ateşleyin

Facebooktaki zaman tüneli'yle gelen format değişikliği pek çok insanın somurtup şikayet etmesine sebep oldu. Siz kalabalığın bir adım ötesine geçin ve kapak fotoğrafınızı en harika LomoDuvar'larınızı göstermek için kullanın. Üç kolay adımda tamamlayın ve arkadaşlarınızdan gelecek olan iltifatların keyfini çıkarın.

Florian Imgrund's Double Exposures in Monochrome

A German photographer got his first film camera two summers ago, and has been taking amazing photos ever since. Among them are some beautiful, nicely done double exposures. Take a look at some of his work after the jump!

A Photo-Desktop for Keepod - Contest!

How many times have you asked yourself “Who the hell choose these desktops’ images??!!”. Super-fake landscapes, sad pictures, prehistoric graphics… Keepod wants to make it different, and one of their brand new desktop images could be yours!

That’s How I Did It!

How to make artistic photos by using a piece of slide film

Little Runaround
Girlfriend's shots
Life in B&W

Walking in Rosario

Discovering places & people! A city that surrounds a large parks.

India Street
Federico's Furs.

Risen from the Ashes: Duffy in London

Duffy defined the visual language of London in the swinging sixties, but in 1979, at the height of his career, he decided to call it quits, took the majority of his photographic work into the back garden where he set it on fire.

Untitled 4
LA SARDINA MARATHON - LOMO XPRO CHROME 100
Back

Complete Your Picture Competition

Completing your photos by tagging them with information can do you a lot of good. Not only will it help other Lomographers find their way to your Lomographs, but for this competition it could win you Piggies and a Spinner 360 camera!

summer

Word of the Month: July

July's Word of the Month is quite the puzzler. It'll be quite a challenge to interpret it so are you ready to accept the challenge? Check it out!